Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Приватний пансіонат з догляду за інвалідами

Інвалідність у похилому віці накладає додаткові обмеження на людину. Він потребує ще більшої турботи з боку членів сім'ї. Родичам важко бачити, що коханий близький втратив рухливість та здатність до самообслуговування.
Діти та онуки прагнуть надати допомогу, але їхні сили багато в чому обмежені. Потрібно ходити на роботу, щоб забезпечувати сім'ю, виконувати сімейні обов'язки і при цьому піклуватися про потреби хворого родича. Такий ритм життя вимотує емоційно та фізично.
Деяким літнім потрібне цілодобове спостереження доглядальниці, яка може надати професійну допомогу в екстреному випадку.

Приватний пансіонат з догляду за інвалідами Львів

Пансіонат для інвалідів у Львові пропонує послуги догляду за літніми з обмеженими можливостями. На постояльців чекають комфортні кімнати з функціональними ліжками та протипролежневими матрацами, турботливі доглядальниці та лікарі, які надають необхідну допомогу у побутових та медичних питаннях.

Умови

У пансіонаті створено всі умови, щоб постояльці відчували себе затишно та безпечно:

» Комфортні умови. Просторі кімнати, розширені коридори, щоб коляски могли проїхати без труднощів. У будівлі пансіонату є пандуси та поручні.
» Цілодобова допомога. Доглядальниці допомагають постояльцям справлятися з побутовими завданнями, гігієною та прийомом їжі, організовують дозвілля.
» Для маломобільних пацієнтів проводиться гімнастика та масаж для попередження пневмонії, пролежнів, атрофії м'язів та проблем із ШКТ.
» Спеціальні медичні пристосування для полегшення догляду та покращення якості життя. Функціональні ліжка із протипролежневими матрацами допомагають пацієнту підібрати комфортне положення. Зручні крісла для миття, насадки на туалет, душові стільці дозволяють з максимальним комфортом проводити гігієнічні процедури.
» Збалансоване здорове харчування, спеціально розроблене для людей похилого віку з обмеженими можливостями. У меню правильно розраховано кількість калорій, співвідношення жирів, білків та вуглеводів. Це дозволяє контролювати вагу при малорухливому способі життя та стабілізує роботу ШКТ.
» Організація дозвілля. Для людей з обмеженими можливостями розроблено творчі заняття, арт-терапію, майстер-класи.
Проводяться святкові заходи. Літні із задоволенням спілкуються з іншими постояльцями, заводять нових друзів.
» Регулярні прогулянки парковою територією навколо пансіонату. Маломобильних підопічних супроводжує доглядальниця.
» Можливість цілодобового зв'язку через інтернет з членами сім'ї. Відвідування родичів не обмежені, тому літній не почувається відірваним від сім'ї.
Ваша близька людина знаходиться в надійних руках, оточений турботою співробітників пансіонату.

Програма реабілітації

У пансіонаті для інвалідів по догляду за літніми з обмеженими можливостями кожному підопічному підбирається відповідна програма реабілітації, що базується на рекомендаціях лікаря. Вона спрямована на соціальну адаптацію та відновлювальну терапію.
Усі заходи розроблено з урахуванням тяжкості основного захворювання, віку пацієнта, психологічного стану. З постояльцями проводять роботу психологи та фахівці з лікувальної фізкультури.Цілі реабілітації у приватному пансіонаті для інвалідів:

» Підвищення мотивації. Вправи спрямовані на покращення якості життя, набуття позитивного настрою та отримання радості від життя.
» Поліпшення рухливості та навчання навичок самообслуговування. Комплексна реабілітація допомагає пацієнтові освоїти технічні засоби та пристрої для більшої мобільності.
» Психологічна допомога, що надається в пансіонаті для інвалідів для догляду за літніми, дозволяє людині пристосуватися до життя з поставленим діагнозом, навчитися приймати допомогу інших.

Якщо ваш близький потребує щоденної медичної допомоги та спеціального догляду, звертайтеся до приватного пансіонату для інвалідів «Бабусін Дім» у Львові.
Дбайливі доглядальниці, уважні медсестри та досвідчені лікарі знають, що у літньому віці люди з обмеженими можливостями потребують особливого догляду. Ваші близькі люди будуть у надійних руках чуйних спеціалістів.