Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Реабілітація після перелому стегнової кістки: повернення до повноцінного життя у максимально короткий термін

Будь-які травми, особливо в літньому віці, здатні негативно впливати на звичайний уклад життя. Подібні ситуації можуть тяжко переноситись не тільки у фізичному плані, а також у емоційному. Складним процесом, при якому не обійтись без медичної допомоги, вважається реабілітація після перелому стегнової кістки.

Які наслідки може мати травма?

На початковій стадії важливо запобігти відмиранню м’язових тканин, тому необхідно проводити профілактику пролежнів. При довготривалому знаходженні у лежачому положенні можуть виникнути наступні серйозні проблеми:

  • гострий венозний застій;
  • тромбоз глибоких вен;
  • застійна пневмонія;
  • змертвіння головної стегнової кістки.

Процес відновлення суттєво ускладнюється тим, що з віком кістки стають досить крихкими, а оновлення організму уповільнюється. При складних травмах пацієнту може знадобитись цілодобовий нагляд. Ефективні реабілітаційні програми по доступній ціні пропонує наш пансіонат «Бабусін Дім».

Наші працівники мають достатній досвід у догляді за тимчасово прикутими до ліжка, паралізованими або важкохворими людьми похилого віку. Вони здійснюють цілодобовий контроль за самопочуттям пацієнта, його показниками здоров’я, своєчасно дають ліки та проводять необхідні маніпуляції.

Переваги розміщення в нашому пансіонаті

Важливою перевагою є індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завдяки комплексному обстеженню лікар може скласти максимально ефективну програму реабілітації, призначити схему лікування для послаблення больових відчуттів. Для відновлення емоційної рівноваги може бути проведений повноцінний курс психотерапії.

В нашому пансіонаті є все необхідне для комфортного проживання. Термін лікування та реабілітації залежить від особливостей організму пацієнта, позитивної динаміки. Наша професійна команда оточить постояльця увагою та турботою, зробить все, щоб він почувався як вдома.