Приватний будинок для престарілих

 

+380972421822    

+380661832331    

 

 

Реабілітація після інсульту у Львові

Інсульт – часте та потенційно небезпечне захворювання, яке може призвести до значного обмеження в життєдіяльності людини, але завдяки професійному відновленню шляхом реабілітації, можливе швидке одужання.

Зазвичай, реабілітацію такі хворі проходять в декількох закладах – спеціалізованих реабілітаційних центрах або приватних пансіонатах для людей похилого віку. Обидва варіанти – найкраща можливість відновити свої втрачені життєві функції, але тільки в приватному будинку «Бабусін Дім» можна отримати не тільки високоякісні послуги з реабілітації після інсульту, але і постійну допомогу та цілодобовий догляд від кваліфікованого персоналу.

Реабілітація після інсульту в приватному пансіонаті

Щоб людина змогла повністю реалізувати свій потенціал після інсульту, потрібні скоординовані зусилля та постійний догляд від команди професіоналів. Найважливішим елементом в будь-якій програмі реабілітації, безумовно є ретельно спрямована, ціленаправлена та повторювана практика, яку можна отримати тільки від фахівців своєї справи з великим досвідом роботи з такими хворими.

Найпоширеніша форма інсульту – ішемічного типу. Прогрес в реабілітації може продовжаватись досить тривалий час, і це в першу чергу залежить від частини пошкодження мозку, ступеня травми та загального стану здоров'я людини. Серед наслідків впливу інсульту, які потрібно вирішувати при реабілітації:

  • слабкість або параліч однієї зі сторін тіла;
  • проблеми рівноваги та координації;
  • афазія та дизартрія (проблеми з вимовою та розумінням слів);
  • біль, оніміння;
  • проблеми пам’яті, уваги, мислення.

Іноді, після перенесеного інсульту, людина не зовсім розуміє адекватність своїх дій, які можуть бути доволі небезпечними, тому, за такими хворими потрібен цілодобовий пильний нагляд.

 

Етапи реабілітації після інсульту

Приватний пансіонат «Бабусін Дім» – саме те місце, де відновлення після інсульту буде максимально швидким та безпечним для самого хворого. Для більшості пацієнтів, програма з реабілітації після інсульту складає від півроку до року інтенсивної, цілеспрямованої реабілітаційної терапії (в залежності від ступеня тяжкості інсульту).