Приватний будинок для престарілих

 

+380972421822    

+380661832331    

 

 

Пансіонат для хворих після інсульту

Будинок пристарілих для хворих після інсульту у ЛьвовіІнсульт небезпечний у будь-якому віці. Літні люди це порушення нерідко призводить до передчасної смерті. На щастя, небезпечних наслідків можна уникнути, якщо вчасно звернутися по професійну допомогу. Запорука повного відновлення – правильна реабілітація після того, що сталося. Пансіонат для хворих після інсульту "Бабусін Дім" у Львові допоможе відновити здоров'я та повернутися до повноцінного життя.

Наслідки інсульту у людей похилого віку

Інсульт – це поразка мозку, що виникає з низки причин. Серед них:
- високий тиск;
- порушення серцевого ритму;
- зайва вага;
- зловживання алкоголем;
- куріння;
- високий рівень цукру на крові;
- інше.

Детальніше...

ХОБІ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ

Хобі для пенсіонерів ЛьвівДля більшості людей пенсія асоціюється з безцільним існуванням, позбавленим цікавих занять, безпросвітною бідністю, відсутністю життєвих цілей. Так міркують песимісти, які не вірять у те, що хобі може бути у будь-якому віці, причому обране заняття може приносити реальний дохід, бути джерелом гарного настрою.

ЧОМУ ХОБІ НЕОБХІДНО ДЛЯ літньої ЛЮДИНИ

Вихід на пенсію — заслужена відпустка, що позбавляє обов'язків раннього вставання, виконання монотонної роботи та інших докучливих обов'язків. Водночас треба навчитися жити по-новому, правильно розпоряджатися вільним часом, проводити його з розумом і користю. Відсутність чіткого графіка, поділу днів на будні та робітники змушують задуматися про те, яким буде життя, як розставити життєві пріоритети й до чого йти далі. Звичайно, можна пропустити цей етап, просто плисти за течією, не замислюючись про завтрашній день. Перегляд безглуздих телесеріалів, обговорення пліток, перемивання кісточок сусідам не межа мрій нинішнього пенсіонера. Все частіше люди пенсійного віку успадковують європейські традиції, які присвячують час освоювання нових навичок, умінь. Хобі - справжній порятунок від нудьги та туги, захоплення, яке має всі шанси стати справою життя, можливість знайти нових друзів і навіть нове кохання.

У нашому будинку для престарілих наші постояльці мають багато хобі - малювання, вишивання, тренування пам'яті, шахи, ліпка - дивитись розділ новини пансіонату "Бабусин Дім"

Детальніше...

Безсоння у літніх

Бессоница у пожилых: причины и лечениеБезсоння у людей похилого віку нерідко призводить до погіршення їх самопочуття протягом дня і розвитку хронічних захворювань.

І якщо для дітей або дорослих подібний розлад здається безпечним, то для людини похилого віку порушений сон може спричинити погіршення роботи мозку і стати фактором ризику за наявності хвороби Альцгеймера.
Багато родичів, які піклуються про старше покоління, нерідко цікавляться, як допомогти близькій людині, яка не спить уночі. Єдиного методу немає. Щоб визначити спосіб відновлення у людини похилого віку нормального режиму, важливо враховувати причину та тип безсоння. Хронічна патологія неспроможна утворитися протягом днів. Для її розвитку будуть потрібні місяці та навіть роки.

Безсоння у похилому віці

Безсоння у літньому віці виявляється після збору симптомів лікарем. Особливості перебігу даного захворювання допоможуть визначити, яке саме дообстеження необхідно і яким виявиться найефективніше лікування. Основними симптомами безсоння у людей похилого віку вважаються труднощі із засинанням, які виникають періодично. Навіть у темряві людина може витрачати кілька годин на засинання.

Ще один поширений симптом - кошмари, що почастішали, через які відбувається раннє пробудження. При цьому часто підвищується тиск, а пульс прискорюється.
Про безсоння у літніх людей свідчить поверхневий сон. Людина похилого віку через підвищену чуйність часто прокидається вночі від найменшого шуму, після якого не може заснути. Навіть звичайний восьмигодинний сон не дає пенсіонеру відпочинку. Його може переслідувати бажання довше поспати або протягом дня пенсіонер відчуває сонливість та втому. Будь-яка з цих ознак, що трапилася один раз, жодних побоювань не викликає. Однак якщо подібні симптоми мають регулярний характер, важливо звернутися за допомогою до лікаря.

Детальніше...

Похилий вік зі скількох років

Пожилой возраст со скольки летВизначити літній вік зі скількох років допомагає класифікація геронтологів.

Літнім вважається період із 60 до 74 років, старечим – 75-89, віком довгожителів – 90 і від.  Старість заведено визначати не лише за паспортом, а й змінами, що спостерігаються у психологічному та фізіологічному стані організму. Перехід до цієї категорії часто пов'язують із погіршенням стану здоров'я, виходом людини на пенсію, народженням онуків або отриманням особливих пільг.

Багато експертів упевнені, що ознаками старості виступає нездатність працювати, вести активний спосіб життя, вносити в суспільство посильний внесок чи приносити користь.

Геронтологи із Британії використовують окрему підгрупу, коли людина виходить на пенсію. Завдяки покращенню умов життя, збільшенню його тривалості багато людей похилого віку продовжують працювати на пенсії, залишаючись здоровими та приносячи користь суспільству. Саме тому паспортний вік часто не дорівнює біологічному. Ця особливість ускладнює поділ людей на категорії молодих і літніх людей, змушуючи переглядати традиційні визначення.

Детальніше...

Допомога у відновленні після інсульту

Допомога у відновленні після інсультуВажливо вчасно розпочати
Забезпечити повноцінну реабілітацію після інсульту в домашніх умовах та силами сім'ї буває дуже складно, а дорогоцінний час минає. Своєчасність реабілітації після інсульту багато в чому визначає її успіх.
Літній людині, яка пережила інсульт, потрібна допомога та підтримка, як фізична, так і психологічна. Для подолання наслідків кризи необхідні масаж, вправи на моторику, регулярні заняття відновлення мови та вміння тримати ложку.

Ви можете дати близькій людині можливість повноцінної реабілітації, звернувшись до нашого пансіонату у Львові.

Повне оснащення, підготовлений персонал та організований режим допомагають покращити стан. Ми ставимо своєю метою, наскільки це можливо, повернути людину після інсульту до самостійного життя та підвищити її якість.

Своєчасна допомога для рідної людини

Детальніше...

Як вибрати будинок-інтернат для людей похилого віку та інвалідів?

На жаль, старіння – неминучий етап у житті кожної людини. В силу індивідуальних особливостей люди похилого віку потребують постійного догляду та уваги. Через брак часу та медичних знань не кожен має можливість самостійно доглядати та піклуватися про своїх родичів. Розв'язання такої проблеми є звернення до спеціалізованої установи, де створено комфортні умови для людей похилого віку та інвалідів. У напрямку роботи розрізняють приватні / державні будинки для літніх людей загального профілю та спеціалізовані пансіонати. Організації другого типу надають допомогу пацієнтам із певними обмеженнями, спричиненими захворюваннями.

Як вибрати будинок-інтернат для людей похилого віку та інвалідів?

При виборі закладу для літньої людини необхідно враховувати такі фактори:
- Умови проживання. Розміщення пацієнтів у пансіонаті має проводитися з урахуванням їх індивідуальних особливостей. Слід звернути увагу на рівень чистоти у приміщеннях загального та особистого користування.
- Цілодобовий професійний догляд.
- Розташування закладу. Установи для проживання пенсіонерів та людей похилого віку повинні розташовуватися в екологічно чистих районах, далеко від виробничих підприємств та міської суєти. Також важливо, щоб територія була огороджена та облаштована для прогулянок.
- Наявність спеціального обладнання для пересування людей похилого віку з обмеженими можливостями: пандусів, ліфтів та поручнів.

 На відміну від державного будинку престарілих, приватний будинок для людей похилого віку – це постійне медичне спостереження та індивідуальні умови проживання, запропоновані порівняно недорого. Ціна за місяць включає проведення розважальних програм та можливість відвідування родичами у будь-який час.

 

Детальніше...

Куди определити літню близьку на час відпустки?

Якщо у вашій сім'ї є літня людина, яка потребує постійної уваги і догляду, ця проблема може здатися важкою.

Особливо в тих випадках, коли люди похилого віку пережили серйозні фізичні проблеми типу інсульту, паралічу або перелому.
Не впадайте у відчай, рішення завжди є. І навіть не одне, а одразу два.

Ви маєте можливість:
✓ Замовити послуги доглядальниці, яка або відвідуватиме родича за попередньо складеним графіком, або житиме прямо у вашому будинку;
✓ Знайти місце у приватному пансіонаті.

Давайте ознайомимося з кожною з можливостей детальніше.

Детальніше...

Пансіонати – пенсіонерам!

Пансіонати – пенсіонерам! Будінок престарілих Бабусін Дім у  Львові

Якщо ви, оцінивши свої можливості, зрозуміли, що самі можете не впоратися з цілодобовим доглядом за людиною похилого віку, розгляньте інші варіанти: найм доглядальниці (з проживанням або без) або переїзд в пансіонат. Напів-рішучий крок

До пансіонату можна переїхати зовсім, а можна пройти тривалу реабілітацію. Припустимо, ви не впевнені у виборі, вас приваблює можливість цілодобової професійної уваги, але лякає факт переїзду, «радикальні зміни». У таких випадках можна вибрати програму в 1-3 місяці в пансіонаті, що сподобався вам - за цей час стане зрозуміло, чи підходить вашому близькому проживання в пансіонаті в цілому, і обране місце зокрема.

Як вибрати відповідний пансіонат?

Питання складне. Ми можемо виділити кілька факторів, які необхідно враховувати при виборі пансіонату. При цьому ми не можемо перерахувати всі можливі фактори – адже у кожному випадку свої особливості. Тому рекомендуємо подумати і проаналізувати, які потреби є саме у вашому випадку, що для вас важливо, а що – другорядне, і приймати рішення з урахуванням усіх факторів.

 

Фінансовий фактор

Пансіонати бувають державними та приватними. Вартість проживання у державних – практично безкоштовно. У цьому частина пенсії перераховується рахунок оплати проживання. Приватні пансіонати коштують від 7000 грн до 20 000 грн на місяць, залежно від «елітності», близькості до Кієва чи Львова та інших факторів.

Детальніше...

Деменція

Деменція — це захворювання при якому погіршуються розумові здібності, відбувається регрес пам'яті, промови, орієнтації у часі, розуміння, мислення тощо. 

Практично будь-які пошкодження головного мозку (травми, проблеми з судинами, хвороба Альцгеймера, інсульт) можуть призвести до деменції.

Вирізняють кілька етапів деменції:

 

» Початковий (легкий) етап. Характеризується частими випадками забудькуватості, появі слів - паразитів, розсіяності, нестабільним емоційним тлом. При цьому збережена здатність самостійності та критичного ставлення до самого себе.

» Середній (помірний) етап. Проблеми з пам'яттю стають серйознішими, з'являються провали, які хворий може замінити помилковими спогадами. Через труднощі з орієнтацією втрачається здатність самостійності. Людина впадає в апатію, втрачає навички спілкування та інтерес до навколишнього світу.

» Важкий (фінальний) етап. Повна втрата контролю за собою. Розлади всіх когнітивних функцій дуже високі. На цьому етапі людина може втратити рухову активність і стати лежачою хворою або залишатися фізично активною, але з високим ризиком отримати травму. Хворий не усвідомлює себе, втрачені всі практичні та соціальні навички.

 

Детальніше...

Платний будинок престарілих. Що дає, за які гроші?

На жаль, дуже помиляються ті, хто думає, що в природі існують абсолютно безкоштовні будинки для людей похилого віку.

Усі соціальні установи для людей похилого віку та інвалідів мають джерела фінансування: бюджет, благодійні фонди, спонсори...

Більшість приватних пансіонатів для людей похилого віку та інвалідів працюють сьогодні на договірній, комерційній основі.
Саме поняття "Пансіонат" походить від терміну "пансіон" - оренда приміщення для проживання на якийсь термін. Повний пансіон означає – проживання з харчуванням. Тому будинки для людей похилого віку часто називають пансіонатами для літніх людей. Проживання в приватному будинку для літніх людей - все включено?

► Побутовий догляд, патронаж людей похилого віку
► Мед. обслуговування, лікування, реабілітація

Які додаткові послуги пропонують пансіонати для людей похилого віку?
Проживання в приватному будинку для літніх людей - все включено?

У всьому світі готелі, що надають постояльцям нормальні умови проживання та регулярне харчування, прийнято відносити до категорії All inclusive (все включено). У цьому сенсі пансіонат "Бабусін Дім", як більшість подібних приватних соціальних установ Львова, надає послуги за принципом "все включено" в рамках підписаного договору.
Перед заселенням у будь-який пансіонат літня людина або її довірена особа (родич, друг, опікун) знайомиться з Договором, умовами проживання, правами та обов'язками постояльців та персоналу будинку для людей похилого віку. Звичайно, у кожному договорі прописуються основні умови проживання в будинку для літніх людей і встановлюється фіксована вартість для конкретної людини.

Детальніше...

Утримання інвалідів у будинку для людей похилого віку

Утримання інвалідів у будинку для людей похилого вікуУтримання інвалідів у будинку для людей похилого віку потребує особливого відношення
Утримання інвалідів у будинку для людей похилого віку у Львові
Догляд за літніми людьми, які страждають на різні форми захворювань (фізичні травми, деменції, хвороба Альцгеймера…) вимагає від соціальної установи та її персоналу додаткової компетенції та зусиль:

1. Добре обладнана кімната, що відповідає безлічі показань для літньої людини зі слабким здоров'ям та обмеженими можливостями: ортопедичні, протипролежневі матраци, поручні, антиковзні підлоги.
2. Додатковий інвентар та обладнання, що полегшують пересування інваліда: ходунки, візок, дистанційне керування світлом, зв'язок з персоналом пансіонату та багато інших пристроїв…
3. Індивідуальне спостереження та постійний контроль стану здоров'я пацієнта з боку досвідченого лікаря та персоналу пансіонату, оперативна реакція на зміни стану пацієнта.
4. Суворе виконання всіх показань до лікування. Вирушаючи в пансіонат на тимчасове та постійне проживання, пацієнт бере з собою всі виписки та рецепти лікарів для постійного лікування. Завдання медичного персоналу в будинку для літніх людей - стежити і неухильно дотримуватися всіх рекомендацій.
5. Психологічна підтримка, доброзичливе ставлення. Спілкування та робота з такими людьми потребують від співробітників пансіонату підвищеної уваги, терпіння та професійного підходу.

Детальніше...

Стадії хвороби Паркінсона

Хвороба Паркінсона – це важке неврологічне захворювання, у якому порушується робота мозку. Перші прояви відзначаються у віці 55-60 і поступово досягають піку до віку 85 років. Тобто для хвороби Паркінсона характерно повільно прогресуючий перебіг, у якому виділяють кілька стадій.

Будинок для літніх людей "Бабусін Дім" у Львові - приймає пацієнтів з хворобою Паркінсона.

Симптоми захворювання
Для хвороби Паркінсона характерно 4 групи симптомів.

Тремор (тремтіння). Найчастіше виникає у спокої. Спочатку у пацієнта починає тремтіти кисть на одній руці, потім процес переходить на всі верхні, а потім і нижні кінцівки. При цьому відзначаються характерні рухи пальців рук, начебто людина рахує монети. Іноді тремор може переходити і на інші ділянки тіла, наприклад, на голову (розвиваються характерні кивальні рухи або рух голови з боку в бік), повіки, язик. При тяжкому перебігу тремор охоплює все тіло.

Детальніше...

Бюджетний будинок для людей похилого віку у Львові

Бюджетний дім престарілих у Львіві - Бабусін Дім
Робота, що забирає багато часу, маленькі діти, які вимагають постійної уваги, відсутність належних навичок по догляду за літньою людиною…

Якщо у вас через ці або інші фактори немає можливості доглядати за родичем, довірте це нам. "Бабусін Дім" - це  сучасний пансіонат для літніх, в якому є все для створення домашнього затишку для постояльців та професійного догляду за ними. Ми гарантуємо, що тут ваш родич почуватиметься спокійно та комфортно, як у рідних стінах, отримає комплексний медичний догляд та психологічну підтримку. Ми організуємо проживання для літніх людей відповідно до найвищих стандартів якості.

Детальніше...

Пансіонат для літніх людей з медичним доглядом

Медичний догляд у будинку для людей похилого віку Львів також важливий, як, наприклад, увага та турбота до літніх людей. Ми робимо все, щоб будь-яка допомога надавалася професіоналами. Вона також має бути легко доступною. Ми подумали, що виклик будь-якого лікаря прямо в пансіонат для престарілих буде дуже зручним. Тому ми продумали, як зробити цю послугу доступною. Це можливо, оскільки ми уклали договори з кількома спеціальними організаціями. Наші клієнти отримують медичне обслуговування, супровід та догляд.

Ми також надаємо медичний догляд літнім людям, які перенесли інсульт, інфаркт, хірургічні операції та складні травми, наприклад – перелом шийки стегна.

Детальніше...

Частный дом престарелых Бабусин Дом во Львове

Будинок престарілих та інвалідів Бабусін Дім у Львові - це приватний пансіонат для пенсіонерів з цілодобовим доглядом!

Дом престарелых во Львове - идеальное место провести старость - лучше гостиницы и санатория! Приезжайте сами смотрите! Частный дом престарелых, где цена ниже, чем качество услуг

Популярные запросы: Дом престарелых Львов Дом престарелых для лежачих Дом престарелых для тяжелобольных Дом престарелых для ходячих Дом престарелых после инсульта Дом престарелых после инфаркта Дом престарелых с сахарным диабетом Дом престарелых для больных деменцией Дом престарелых для больных Альцгеймером