Приватний будинок для престарілих

 

+380972421822    

+380661832331    

 

 

Дім престарілих Львів

З часом наші мами, тата, дідусі та бабусі пенсіонери потребують від нас посиленої уваги і забезпечення цілодобового якісного догляду в силу того, що вони стали старенькими або важко хворіють. І в цей момент ми опиняємося у безвихідному положенні, оскільки не в змозі забезпечити їм комфортне повноцінне життя з причини постійної трудової зайнятості, наявності своєї сім’ї, яка також потребує уваги. В такі моменти часу на все просто не вистачає.

З такого положення завжди є вихід. Це найкращий дім престарілих у Львові «Бабусін дім», який радісно зустріне ваших близьких і подарує їм увагу, тепло і затишок.

Що отримають ваші близькі у пансіонаті для літніх людей?

Детальніше...

Приватні будинки для людей похилого віку

Часто у нас виникає необхідність забезпечити сприятливі умови нашим близьким літнім людям. З віком їх потрібно доглядати, приділяти достатньо уваги, надавати їм тільки позитивні емоції. Але своє особисте щоденне життя не дає нам змоги для створення повноцінних умов для життя рідної людини.

Наш приватний будинок «Бабусін дім» у Львові - це ваш найкращий вихід з важкого становища серед усіх приватних будинків для людей похилого віку.

Що ми пропонуємо:

  • Комфортні умови. Наш дім престарілих має оснащення різноплановими кімнатами з досить зручними умовами, які включають наявність спеціалізованих ліжок в залежності від потреб людини. Для пересування інвалідів передбачені відповідні умови. У нас можна перебувати і довго, і короткий час.
  • Збалансоване харчування. Ми складемо індивідуальне меню для вас в залежності від вашого стану здоров’я. Голодним ніхто ніколи у нас не залишається!

Детальніше...

Приватний пансіонат для людей похилого віку

Якщо ви потрапили у безвихідь і не в змозі забезпечити повноцінним доглядом вашу близьку людину у роках, приватний пансіонат для людей похилого віку «Бабусін дім» кваліфіковано надасть вам допомогу у цьому питанні та створить найкращі умови перебування людини у нашому закладі.

Територія закладу у Львові подарує вашим близьким затишок і гарний настрій. Ми найкращі у сфері піклування за престарілими людьми.

Переваги Бабусіного дому

Ми знаємо, чим пишаємося, і готові вам надати наступні послуги:

Детальніше...

Пансіонат для літніх людей Львів: користь для здоров’я та душі

На жаль, багато людей похилого віку не в змозі продовжувати вести активний образ життя у зв’язку з різними проблемами зі здоров’ям. Для відновлення життєво важливих функцій рекомендовано звернутися за професійною медичною допомогою. Повернути сили, інтерес до життя, прийти до тями після стресів допоможе колектив пансіонату для літніх людей у Львові «Бабусін Дім».

Важливі переваги нашого пансіонату для людей похилого віку

Наш пансіонат пропонує широкий спектр послуг по догляду, медичному обслуговуванню та реабілітації після різних захворювань. До основних переваг закладу варто віднести наступні моменти:

  1. Зручне розташування. Ми гарантуємо, що відпочинок принесе вашим близьким спокій та задоволення.
  2. Цілодобовий медичний нагляд. Досвідчений персонал допоможе у разі екстреної необхідності у будь-який час доби.

Детальніше...

Реабілітація після інсульту Львів: професійний підхід з видимим ефектом

Хвороби судин головного мозку набувають широкого розповсюдження. Будь-якої миті можуть скластися несприятливі умови, що спровокують інсульт. Такі порушення притоку крові до головного мозку спостерігаються переважно у людей похилого віку, але, на превеликий жаль, ця хвороба молодшає.

Людина, яка перенесла інсульт, потребує уваги та турботи близьких. Але в деяких випадках без постійного нагляду медичного персоналу не обійтися, наприклад, коли людина має серйозні наслідки для функції мови, пізнавальних здібностей, рухових навичок.

Хто знаходиться в зоні ризику?

До категорії людей похилого віку, що знаходяться в зоні ризику, відносяться особи з наступними проблемами зі здоров’ям:

Детальніше...