Приватний будинок для престарілих

 

+380972421822    

+380661832331    

 

 

Лежачі пацієнти: особливості догляду

Догляд за лежачим хворим Львів - Бабусін Дім

Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб такий хворий лежав на осередковому матраці, який запобігає утворенню пролежнів та трофічних виразок. Тому приділяємо такому аспекту особливу увагу. Тяжкохворі люди вчасно отримують ліки, ін'єкції, крапельниці. Наші фахівці щодня моніторять стан їхнього здоров'я. Якщо виявляються порушення, вживаються адекватні заходи. Це дозволяє уникнути ускладнень.

Персонал нашого будинку для людей похилого віку для лежачих робить все можливе для полегшення долі важких онкологічних хворих. Ми організовуємо грамотний паліативний догляд цієї категорії пацієнтів, які завжди готові їх вислухати, підбадьорити. Всі гігієнічні маніпуляції, знеболювання, вимірювання, тиск, зміна білизни та інші нюанси проводяться регулярно та якісно. Пацієнти з онкологією вчасно отримують медичний догляд та грамотну психологічну підтримку. У палатах встановлені спеціальні ліжка та профільне обладнання. У таких умовах тяжкохворі пацієнти почуваються набагато краще.

Детальніше...

Вас цікавить гарний старий будинок?

Старий родич вимагає особливого догляду, але ви з об'єктивних причин не можете самостійно забезпечити йому потрібний рівень опіки?

Наш будинок для людей похилого віку у Львові пропонує такі послуги:
» паліативний догляд – необхідний полегшення долі хворого;
» комплексний догляд за людьми похилого віку;
» грамотний догляд за хворими на хворобу Альцгеймера;
» всебічний догляд за хворими після інсульту;
» якісний догляд за хворими на деменцію;
» комплексний медичний догляд за літніми пацієнтами;
» всебічний догляд за хворими із психічними розладами;
» дбайливий догляд за хворими після перелому шийки стегна, подальша реабілітація.

Вибирайте з переліку послуг найкращу. Далі, зв'язуйтесь з нашими співробітниками для обговорення деталей співпраці. Ви можете особисто відвідати наш пансіонат для людей похилого віку Бабусін Дім у Львові.  Це допоможе побачити, за яких умов живуть наші постояльці, як харчуються, як проводять вільний час. Під час візиту до нашої оселі у вас буде можливість поспілкуватися з персоналом, познайомитися з лікарями, соціальними працівниками.

Хвороба Альцгеймера робить літню людину непридатною до нормального життя. Він забуває звичайні речі, втрачає навички самообслуговування, часто навіть не пам'ятає, як його звуть. Хворому важко даються найпростіші маніпуляції. Своїми необережними діями він може завдати шкоди собі чи оточуючим. Необхідно стежити, щоб хворий вчасно приймав ліки. Без систематичного лікування хвороба прогресуватиме, поступово перетворюючи людину на руїну. На останній стадії хвороби зазвичай такі хворі прикуті до ліжка. Такий стан вимагає від його рідних підвищеної уваги.

Професійний догляд за людьми похилого віку

У нашому суспільстві існує ряд стереотипів, які представляють будинок для людей похилого віку в похмурих тонах. Подібна думка, на жаль, склалася через неналежний рівень утримання та обслуговування старих у державних закладах цієї категорії. Ми ламаємо стереотипи, які були присутні в нашому суспільстві роками.
У стінах нашого похилого віку у Львові постояльці почуваються як у домашній обстановці. Проте перебувають під наглядом лікарів та медсестер. Пацієнти також спілкуються зі своїми однолітками, цікаво проводять час і не відчувають самотності.

Не всі мають можливість повністю присвятити своє життя турботам про хворого літнього родича. Оптимальний вихід у цьому випадку – скористатися послугами будинку-інтернату для людей похилого віку.  Кожен пацієнт тут оточений цілодобовою турботою та увагою.
Рідні та близькі можуть відвідувати людину похилого віку в будь-який час. Обмежень із цього приводу немає. Персонал установи надає не лише медичну, а й психологічну підтримку своїм пацієнтам. Старше покоління вимагає особливої ​​уваги, такту і розуміння. Усе це враховується під час спілкування з хворими.

Догляд за людьми похилого віку

ДОГЛЯД ЗА ЛІТНИМИ ЛЮДЬМИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ
Догляд за людьми похилого віку не просте заняття, як може здатися на перший погляд. Для цього потрібно багато часу і маса терпіння, щоб підтримувати в нормі психологічний та фізичний стан  людини, важливо враховувати масу факторів, включаючи соціальні та психологічні моменти.

Слідкуйте за сном
Важливо, щоб літня людина добре висипалася. ЇЇ організм виснажений, тому спати потрібно щонайменше 7-8 годин. Тривалий, міцний сон забезпечує нормалізацію функціонування нервової системи, яка у людей похилого віку перебуває у виснаженому стані. Виснаження ЦНС може викликати безсоння, здатне послабити організм і погіршити емоційний стан. У літньому віці безсоння трапляється дуже часто. Літні люди вдень можуть подрімати. Це негативно впливає на нічний сон. Деяким пацієнтам похилого віку лікарі виписують снодійні препарати. Особливої ​​користі від них немає, вони можуть принести лише тимчасове полегшення стану. Такі препарати здатні з часом викликати звикання, призводити до гіподинамії та апатичності. Тому намагайтеся не доводити до ситуації, коли безсоння настільки сильне, що необхідний прийом снодійних препаратів. Спробуйте налагодити сон свого літнього родича іншими менш радикальними способами. Запишіться на екскурсію в  наш пансіонат "Бубусін Дім" у Львові
Відвідайте особисто  та переконайтесь у якості обслуговування.

Детальніше...

Дом престарелых - Бабушкин Дом во Львове

Дом для престарелых «Бабушкин дом» - Частный пансионат  Львов – лучший выбор для пожилых людей!

Выбрать дом престарелых для близкого пожилого человека во Львове всегда непросто.

Обычно это стрессовая и невероятно трудная задача для детей или родственников, но когда возраст не позволяет обеспечивать себя основными потребностями (например, приготовлением пищи) и уходом за собой, нужна посторонняя помощь.

Дети не всегда могут заботиться о своих стариках, виной тому есть расстояние, работа, другие причины, поэтому, частный пансионат для пожилых людей – один из лучших вариантов, в котором каждый житель может рассчитывать на пристальный круглосуточный надзор, заботу и при необходимости. медицинскую профессиональную помощь.

✔ Круглосуточное наблюдение - медицинский уход и реабилитация пожилых постояльцев

✔ Качественное обслуживание пожилых людей

✔ Пятиразовое питание Только свежие продукты, сбалансированная диета, разное меню

✔ Контроль приема лекарства Прием лекарства вовремя под наблюдением опытной медсестры

✔ Ежедневное медицинское освидетельствование - регулярный мониторинг состояния здоровья пенсионеров лучшими специалистами

✔ Организация досуга - Мы заботимся о том, чтобы постояльцам у нас не пришлось скучать

Дім престарілих Львів

З часом наші мами, тата, дідусі та бабусі пенсіонери потребують від нас посиленої уваги і забезпечення цілодобового якісного догляду в силу того, що вони стали старенькими або важко хворіють. І в цей момент ми опиняємося у безвихідному положенні, оскільки не в змозі забезпечити їм комфортне повноцінне життя з причини постійної трудової зайнятості, наявності своєї сім’ї, яка також потребує уваги. В такі моменти часу на все просто не вистачає.

З такого положення завжди є вихід. Це найкращий дім престарілих у Львові «Бабусін дім», який радісно зустріне ваших близьких і подарує їм увагу, тепло і затишок.

Що отримають ваші близькі у пансіонаті для літніх людей?

Детальніше...

Приватні будинки для людей похилого віку

Часто у нас виникає необхідність забезпечити сприятливі умови нашим близьким літнім людям. З віком їх потрібно доглядати, приділяти достатньо уваги, надавати їм тільки позитивні емоції. Але своє особисте щоденне життя не дає нам змоги для створення повноцінних умов для життя рідної людини.

Наш приватний будинок «Бабусін дім» у Львові - це ваш найкращий вихід з важкого становища серед усіх приватних будинків для людей похилого віку.

Що ми пропонуємо:

  • Комфортні умови. Наш дім престарілих має оснащення різноплановими кімнатами з досить зручними умовами, які включають наявність спеціалізованих ліжок в залежності від потреб людини. Для пересування інвалідів передбачені відповідні умови. У нас можна перебувати і довго, і короткий час.
  • Збалансоване харчування. Ми складемо індивідуальне меню для вас в залежності від вашого стану здоров’я. Голодним ніхто ніколи у нас не залишається!

Детальніше...

Приватний пансіонат для людей похилого віку

Якщо ви потрапили у безвихідь і не в змозі забезпечити повноцінним доглядом вашу близьку людину у роках, приватний пансіонат для людей похилого віку «Бабусін дім» кваліфіковано надасть вам допомогу у цьому питанні та створить найкращі умови перебування людини у нашому закладі.

Територія закладу у Львові подарує вашим близьким затишок і гарний настрій. Ми найкращі у сфері піклування за престарілими людьми.

Переваги Бабусіного дому

Ми знаємо, чим пишаємося, і готові вам надати наступні послуги:

Детальніше...

Пансіонат для літніх людей Львів: користь для здоров’я та душі

На жаль, багато людей похилого віку не в змозі продовжувати вести активний образ життя у зв’язку з різними проблемами зі здоров’ям. Для відновлення життєво важливих функцій рекомендовано звернутися за професійною медичною допомогою. Повернути сили, інтерес до життя, прийти до тями після стресів допоможе колектив пансіонату для літніх людей у Львові «Бабусін Дім».

Важливі переваги нашого пансіонату для людей похилого віку

Наш пансіонат пропонує широкий спектр послуг по догляду, медичному обслуговуванню та реабілітації після різних захворювань. До основних переваг закладу варто віднести наступні моменти:

  1. Зручне розташування. Ми гарантуємо, що відпочинок принесе вашим близьким спокій та задоволення.
  2. Цілодобовий медичний нагляд. Досвідчений персонал допоможе у разі екстреної необхідності у будь-який час доби.

Детальніше...

Реабілітація після інсульту Львів: професійний підхід з видимим ефектом

Хвороби судин головного мозку набувають широкого розповсюдження. Будь-якої миті можуть скластися несприятливі умови, що спровокують інсульт. Такі порушення притоку крові до головного мозку спостерігаються переважно у людей похилого віку, але, на превеликий жаль, ця хвороба молодшає.

Людина, яка перенесла інсульт, потребує уваги та турботи близьких. Але в деяких випадках без постійного нагляду медичного персоналу не обійтися, наприклад, коли людина має серйозні наслідки для функції мови, пізнавальних здібностей, рухових навичок.

Хто знаходиться в зоні ризику?

До категорії людей похилого віку, що знаходяться в зоні ризику, відносяться особи з наступними проблемами зі здоров’ям:

Детальніше...