Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Пансіонат для лежачих хворих Львів - Бабусін Дім

Догляд за лежачими хворими

Пансіонат для лежачих хворих Львів Бабусін Дім - Турбота про людей похилого віку  - це складний і виснажливий процес, а у випадку з людьми, прикутими до ліжка, додатково потрібні певні навички та знання. Не кожен родич здатний забезпечити належний догляд за хворим, що лежить. Навіть за наявності великого бажання дбати про близьку людину, є складнощі, пов'язані з роботою та іншими факторами, що не дозволяють повністю присвятити свій час нагляду за такою людиною.

Пансіонат для лежачих хворих Львів
Приватний пансіонат для лежачих хворих

Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою на виручку готовий прийти приватний пансіонат для хворих «Бабусін Дім». Тут ваших рідних оточать турботою та створять для них атмосферу домашнього тепла та затишку, а кваліфікований персонал направить свої зусилля на реабілітацію та щоденний медичний моніторинг за станом здоров'я своїх клієнтів.

Послуги пансіонату для лежачих хворих

Будинок для людей похилого віку для лежачих хворих у Львові . Приватний пансіонат для лежачих хворих знаходиться у Львові і готовий надати постояльцям такі послуги:

⮞ Харчування. З урахуванням рекомендацій лікарів та дієтологів, для клієнтів пансіонату готуються дієтичні страви, а також здійснюється контроль над тим, щоб раціон був збалансованим та максимально корисним;

⮞ Психологічна підтримка Люди, прикуті до ліжка, відчувають серйозні психоемоційні складнощі, тому, крім якісного медичного нагляду, їм потрібна робота з психологом.

⮞ Медична допомога. Штат працівників будинку для людей похилого віку з медичним доглядом за лежачими включає професійних доглядальниць та медсестер, кваліфікованих лікарів, які уважно стежать за станом здоров'я пацієнтів, контролюють прийом ліків, проводять процедури з реабілітації, заходи щодо запобігання утворенню пролежнів та ін. Для кожного хворого розробляється індивідуальна програма відновлення з урахуванням його особливих потреб;

⮞ Організація дозвілля та соціальне включення. Соціальна ізольованість, брак спілкування, самотність – це найбільш гострі проблеми, з якими стикаються хворі, які не встають із ліжка. Щоб життя постояльців не було монотонним, постійно організовуються різні заняття, розваги та надається можливість поспілкуватися;

Спектр послуг, що надаються, не носить тільки медичний, профілактичний і гігієнічний характер, ми прагнемо підвищити якість життя похилого віку людини і забезпечити їй гідну старість.

Устаткування пансіонату для лежачих хворих у Львові

Пансіонат по догляду за лежачими хворими. Для того, щоб пацієнт відчував себе комфортно, будинок для людей похилого віку з медичним доглядом за лежачими оснащений сучасним багатофункціональним обладнанням та меблями. Так,  значно полегшують проведення заходів щодо реабілітації, дозволяючи зробити їх ефективнішими.

Всі кімнати центру оснащені:
» функціональними ліжками з механізмами підйому та кількома режимами становища пацієнта;
» електричний підйомник для лежачих
» протипролежневими матрацами;
» обладнанням для гігієни та туалету;
» пристосування для годування;
» інвалідні крісла, ходунки

Приватний пансіонат для лежачих хворих знаходиться у Львові, у парковій зоні. Це тихе та спокійне місце, де постояльцям гарантована максимальна безпека та комфорт.

ПРОГРАМИ
Реабілітація після інсульту, переломів та інших захворювань
Допомога при деменції та хворобі Альцгеймера