Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Приватний пансіонат «Бабусін Дім» Львів

Процес старіння вносить в життя досить багато змін – стає все складніше доглядати за собою готувати їжу, вчасно отримувати медичну допомогу, вправлятись по домогосподарству. Розраховувати на допомогу близьких, в більшості випадків – не варто, адже у кожного є свої проблеми, робота, плани, а ще – відстань, адже більшість дітей живуть досить далеко від своїх батьків і не здатні часто відвідувати та надавати свою допомогу. Що робити в таких випадках?

Цим питанням може задатися будь-яка літня людина, адже надалі, старість з кожним роком здатна обмежувати ваші можливості в житті.

(Фото Будинок престарілих "Бабусін Дім" у Львові)

 

Надання послуг у будинку для людей похилого віку є важливою та цінною частиною опіки про старість. Ці послуги включають широкий спектр підтримки та допомоги, щоб забезпечити, що люди похилого віку можуть жити комфортно та безпечно

Приватний будинок для літніх людей у Львові

Звичайно, кожна людина відчуває себе найбільш комфортно у власному домі, проте обставини, які виникають на старості літ, ускладнюють кожен день життя. Звісно, якщо дозволяють обставини, діти часто забирають до себе своїх найближчих та найдорожчих у світі батьків, але не у кожного є така можливість, тому, єдиним виходом із даної ситуації є пошук спеціалізованого закладу, де літні люди будуть під цілодобовим наглядом.

Приватний будинок для літніх людей «Бабусін Дім» – саме те місце, де ваші батьки будуть максимально захищені та доглянуті. Висококваліфікований персонал пансіонату – дружня та досвідчена родина для кожного, хто стикнувся з негараздами в своєму віці.

Піклування за кожним – головне завдання в пансіонаті для літніх людей

Наш будинок для людей похилого віку у Львові пропонує такі послуги:

» одна з найбільш поширених послуг, які надаються у будинку для людей похилого віку, - це допомога з основними потребами, такими як гігієна, одягання та годування.  Може включати допомогу з ванною, душем, зміною білизни, наданням допомоги з їжею та напоями.

» також  надаємо допомогу з лікуванням та медичним доглядом.

» паліативний догляд – необхідний полегшення долі хворого;
» комплексний догляд за людьми похилого віку;
» грамотний догляд за хворими на хворобу Альцгеймера;
» всебічний догляд за хворими після інсульту;
» якісний догляд за хворими на деменцію;
» комплексний медичний догляд за літніми пацієнтами;
» всебічний догляд за хворими із психічними розладами;
» дбайливий догляд за хворими після перелому шийки стегна, подальша реабілітація.

 

Вибирайте з переліку послуг найкращу. Далі, зв'язуйтесь з нашими співробітниками для обговорення деталей співпраці. Ви можете особисто відвідати наш пансіонат для людей похилого віку Бабусін Дім у Львові. 

Узнати вартість проживання у будинку для інвалідів Львів -

телефонуйте +380972421822

 

Записатися на огляд пансіонату для престарілих та інвалідів у Львіві - телефонуйте +380972421822

Серед переваг, що можна отримати в сучасному пансіонаті – комфортні умови перебування, здоровий раціон харчування, а ще:

  • різноманітні розваги (прогулянки на свіжому повітрі, ігри, розумові заняття, рукоділля);
  • своєчасний медичний огляд та при необхідності – лікування;
  • нові знайомства.

Перед тим, як прийняти остаточне рішення, варто подумати над моментами та обставинами Вашої ситуації, виважено все обдумати.

 

Бувають ситуації, коли похилому інвалідові потрібен постійний догляд та медична допомога, які неможливо організувати в домашніх умовах. Найкращим варіантом у такому складному випадку буде звернення до спеціалізованого центру реабілітації у Львові. Зумовлено це цілою низкою причин. По-перше, потрібно ходити на роботу, до магазину та приділяти час іншим родичам, тому забезпечити якісний догляд 24/7 не вдасться. По-друге, деякі ситуації потребують певних медичних навичок, щоб надати термінову допомогу. І, по-третє, послуги доглядальниць і медсестер, що приходять, з приватних установ обійдуться помітно дорожче.

У реабілітаційному центрі Бабусін Дім створено всі умови для комфортного проживання та відновлення людей похилого віку. Установа приймає пацієнтів похилого віку, інвалідів 1, 2 та 3 групи:

-страждають від хронічних хвороб;
-які перенесли гострі серцево-судинні захворювання (інфаркт, інсульт);
-потребують відновлення після травм опорно-рухового апарату (перелом шийки стегна);
-страждають від порушень нервової системи чи хвороб дихальних шляхів.

За наявності серйозних захворювань реабілітаційний центр є гострою потребою. Такі діагнози, як деменція, хвороби Альцгеймера або Паркінсона та інвалідність, пов'язана з обмеженими можливостями пересування, потребують постійного догляду, щоб уникнути негативних наслідків. Професійний підхід та цілодобовий контроль медичного персоналу у Львові гарантують безпеку для інвалідів та людей похилого віку.

 

 

 Отже, надання послуг у будинку для людей похилого віку є важливим елементом опіки про старість, який може допомогти забезпечити комфортне та безпечне життя старших людей у їхньому домі. Ці послуги можуть включати широкий спектр підтримки та допомоги, включаючи допомогу з основними потребами