Приватний будинок для престарілих

 

+380972421822    

+380661832331    

 

 

Приватний пансіонат «Бабусін Дім» Львів

Процес старіння вносить в життя досить багато змін – стає все складніше доглядати за собою, готувати їжу, вчасно отримувати медичну допомогу, вправлятись по домогосподарству. Розраховувати на допомогу близьких, в більшості випадків – не варто, адже у кожного є свої проблеми, робота, плани, а ще – відстань, адже більшість дітей живуть досить далеко від своїх батьків і не здатні часто відвідувати та надавати свою допомогу. Що робити в таких випадках? Цим питанням може задатися будь яка літня людина, адже в подальшому, старість з кожним роком здатна обмежувати ваші можливості в житті.

 

Приватний будинок для літніх людей у Львові

Звичайно, кожна людина відчуває себе найбільш комфортно у власному домі, проте обставини, які виникають на старості літ, ускладнюють кожен день життя. Звісно, якщо дозволяють обставини, діти часто забирають до себе своїх найближчих та найдорожчих у світі батьків, але не у кожного є така можливість, тому, єдиним виходом із даної ситуації є пошук спеціалізованого закладу, де літні люди будуть під цілодобовим наглядом.

Приватний будинок для літніх людей «Бабусін Дім» – саме те місце, де ваші батьки будуть максимально захищені та доглянуті. Висококваліфікований персонал пансіонату – дружня та досвідчена родина для кожного, хто стикнувся з негараздами в своєму віці.

Піклування за кожним – головне завдання в пансіонаті для літніх людей

Наш будинок для людей похилого віку у Львові пропонує такі послуги:

» паліативний догляд – необхідний полегшення долі хворого;
» комплексний догляд за людьми похилого віку;
» грамотний догляд за хворими на хворобу Альцгеймера;
» всебічний догляд за хворими після інсульту;
» якісний догляд за хворими на деменцію;
» комплексний медичний догляд за літніми пацієнтами;
» всебічний догляд за хворими із психічними розладами;
» дбайливий догляд за хворими після перелому шийки стегна, подальша реабілітація.

Вибирайте з переліку послуг найкращу. Далі, зв'язуйтесь з нашими співробітниками для обговорення деталей співпраці. Ви можете особисто відвідати наш пансіонат для людей похилого віку Бабусін Дім у Львові. 

Серед переваг, що можна отримати в сучасному пансіонаті – комфортні умови перебування, здоровий раціон харчування, а ще:

  • різноманітні розваги (прогулянки на свіжому повітрі, ігри, розумові заняття, рукоділля);
  • своєчасний медичний огляд та при необхідності – лікування;
  • нові знайомства.

Перед тим, як прийняти остаточне рішення, варто подумати над моментами та обставинами Вашої ситуації, виважено все обдумати.