Приватний будинок для престарілих

 

+380972421822    

+380661832331    

 

 

Послуги будинку для людей похилого віку

Літні люди, які потребують постійної допомоги, можуть розраховувати, що саме в приватному пансіонаті вони зможуть отримувати високоякісні послуги, нагляд та догляд в комфортних для себе умовах.

Розуміння якості, типу та різноманітності послуг, що пропонуються в будинках престарілих, є важливим елементом в прийнятті обдуманного та обґрунтованого рішення про те, якому саме закладу довірити свого члена родини на схилі життя. Мешканці пансіонату мають доступ до багатьох послуг:

  • комфортабельні, облаштовані номери для проживання, належним чином обладнані для мешканців, що мають проблеми зі здоров’ям (лежачі хворі, люди з обмеженою можливістю руху);
  • якісне та корисне триразове харчування (включаючи, при необхідності, лікувальну дієту);
  • допомога по особистому догляду та повсякденній діяльності;
  • гігієнічні процедури, свіжа постільна білизна;
  • медсестринський цілодобовий нагляд-контроль;
  • реабілітаційні послуги;
  • соціально-розважальні програми, мотиваційні та соціальні заходи.

 

Широкий спектр послуг від пансіонату

Як правило, приватні пансіонати для літніх людей, або як ще їх називають будинки для престарілих – надають високоякісні своєчасні послуги своїм мешканцям, щоб вони відчували себе максимально захищеними та доглянутими, незалежно від того, чи постійно людина там проживає, чи після одужання вертається додому. Загалом, мешканці приватного пансіонату «Бабусін Дім» – постійні мешканці, які оточені любов’ю та турботою цілодобово.

Головна мета будинку для літніх людей – надання потрібної допомоги та підтримки людям з особливими станами, різними типами інвалідності, хворобами, після інсульту, про яких неможливо достатньо доглянути вдома.

Додаткові послуги, які можна отримати в приватному будинку для літніх людей

Серед тих, хто обирає перебування в приватному пансіонаті – немало людей, які перенесли інсульти, операції, і які потребують тривалих реабілітаційних послуг, фізичної терапії та опікунської допомоги.