Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Послуги будинку для людей похилого віку

Є багато причин, чому люди можуть вибрати жити в будинку для літніх людей.

Для деяких це рішення приймається тому, що вони більше не можуть жити самостійно і потребують додаткової підтримки, яку може надати тільки у будинку для людей похилого віку. Для інших проживання у пансіонаті для престарілих можна розглядати як спосіб гарантувати, що вони отримають найкращий можливий догляд, коли вони стануть старшими.

Існує кілька різних типів будинків для людей похилого віку, починаючи від тих, які надають базовий догляд і підтримку, до більш спеціалізованих будинків, які можуть задовольнити певні потреби, наприклад, лікування хворих на деменцію. Будинок для престарілих та інвалідів пропонує цілодобову групу догляду, регулярне харчування. Рішення переїхати в будинок для людей похилого віку є важливим рішенням, до якого не слід ставитися легковажно.

Однак для багатьох людей життя в будинку для людей похилого віку може бути найкращим способом гарантувати, що вони отримають необхідний догляд і підтримку.

(Фото Будинок престарілих "Бабусін Дім" у Львові)

Будинок для людей похилого віку у Львові Бабусін Дім  Пансіонат для старих, хворих та інвалідів у Львівській області

Літні люди, які потребують постійної допомоги, можуть розраховувати, що саме в приватному пансіонаті вони зможуть отримувати високоякісні послуги, нагляд та догляд в комфортних для себе умовах.

Мешканці пансіонату мають доступ до багатьох послуг:

  • комфортабельні, облаштовані номери для проживання, належним чином обладнані для мешканців, що мають проблеми зі здоров’ям (лежачі хворі, люди з обмеженою можливістю руху);
  • допомога по особистому догляду та повсякденній діяльності;
  • гігієнічні процедури, свіжа постільна білизна;
  • медсестринський цілодобовий нагляд-контроль;
  • реабілітаційні послуги;
  • соціально-розважальні програми, мотиваційні та соціальні заходи.

Цілодобовий догляд. За кожним постояльцем закріплюється особиста денна доглядальниця та чергова доглядальниця у нічний час.

Правильний режим дня, посильні для літніх заняття та вправи, прогулянки на свіжому повітрі, спілкування та позитивна атмосфера допомагають хворим краще впоратися з недугою.

Якісне харчування. Дотримання дієтичних чинників здатне уповільнити чи полегшити перебіг захворювань, які призводять до втрати когнітивних здібностей. Меню складається зі здорових страв зі збалансованим вмістом корисних речовин, вітамінів та мікроелементів.

Досвідчений персонал. Усі співробітники у приватних пансіонатах проходять ретельний відбір, який передбачає перевірку не лише професійних, а й особистих якостей. Доглядальниці та обслуговуючий персонал відрізняють доброта, уважність, сумлінність та толерантність, тактовне та дбайливе ставлення до постояльців.

Цілодобовий супровід. У пансіонаті постійно знаходиться чергова медсестра, яка спостерігає за станом здоров'я гостей. За потреби можливий виклик вузькоспеціалізованих лікарів, візити сімейних лікарів.

Гарантія якості. Кожен пансіонат «Бабусін Дім» — це затишний та безпечний будинок для людей похилого віку з деменцією, який регулярно проходить незалежні перевірки якості обслуговування, аудит персоналу та території. Особлива увага приділяється протипожежній безпеці.

Індивідуальний підхід. План заходів, що доглядають, складається з урахуванням індивідуальних показників.

Безпека та оснащеність. Територія пансіонату відповідає всім критеріям безпеки. Ванні кімнати, туалети оснащені поручнями. Якщо вам потрібен пансіонат для лежачих хворих на деменцію, ми готові запропонувати кімнати з функціональними ліжками. Ведеться цілодобове відеоспостереження, встановлено сучасну систему пожежної безпеки.

Зручне розташування.. ➤ Дозвілля та розваги. Щодня проводяться заняття із соціальним педагогом, спрямовані на уповільнення розвитку деменції, цікаві анімаційні заходи.

 

Широкий спектр послуг від пансіонату

Як правило, приватні пансіонати для літніх людей, або як ще їх називають будинки для престарілих – надають високоякісні своєчасні послуги своїм мешканцям, щоб вони відчували себе максимально захищеними та доглянутими, незалежно від того, чи постійно людина там проживає, чи після одужання вертається додому. Загалом, мешканці приватного пансіонату «Бабусін Дім» – постійні мешканці, які оточені любов’ю та турботою цілодобово.

Головна мета будинку для літніх людей – надання потрібної допомоги та підтримки людям з особливими станами, різними типами інвалідності, хворобами, після інсульту, про яких неможливо достатньо доглянути вдома.

Додаткові послуги, які можна отримати в приватному будинку для літніх людей

Серед тих, хто обирає перебування в приватному пансіонаті – немало людей, які перенесли інсульти, операції, і які потребують тривалих реабілітаційних послуг, фізичної терапії та опікунської допомоги.