Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Бюджетний будинок для людей похилого віку у Львові

Бюджетний дім престарілих у Львіві - Бабусін Дім
Робота, що забирає багато часу, маленькі діти, які вимагають постійної уваги, відсутність належних навичок по догляду за літньою людиною…

Якщо у вас через ці або інші фактори немає можливості доглядати за родичем, довірте це нам. "Бабусін Дім" - це  сучасний пансіонат для літніх, в якому є все для створення домашнього затишку для постояльців та професійного догляду за ними. Ми гарантуємо, що тут ваш родич почуватиметься спокійно та комфортно, як у рідних стінах, отримає комплексний медичний догляд та психологічну підтримку. Ми організуємо проживання для літніх людей відповідно до найвищих стандартів якості.

Ми приймаємо гостей:
- З когнітивними порушеннями (деменція та хвороба Альцгеймера).
- Реабілітується після операції.
- Відновлюються після інфаркту, інсульту, перелому шийки стегна та ін.
- З цукровим діабетом.
- З хворобою Паркінсона.
- Із захворюваннями опорно-рухового апарату.
- Просто потребують постійного професійного догляду та допомоги.
- Також приймаємо лежачих хворих.

Бюджетний будинок для літніх - гідна альтернатива домашньому догляду.
Досвідчені доглядальниці бюджетного пансіонату для людей похилого віку «Бабусін Дім» оточать дорогих вам людей теплом та делікатною турботою.

Ми організуємо виконання всіх медичних призначень, контроль прийому ліків, фахівці установи нададуть допомогу з гігієнічними процедурами, їдою, прогулянками та іншими побутовими завданнями, з самостійним виконанням яких у літніх можуть бути проблеми.