Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Чим ми відрізняємось від інших установ?

Чим ми відрізняємось від інших будинків престарілих?

Зручне розташування
Будинок для людей похилого віку найчастіше стає місцем довгострокового перебування. Тому наш геріатричний центр розташований не далеко від Львова, але має достатню територію для прогулянок.

Лучший дом престарелых во Львове - звоните, приезжайте

Комфорт
Комфорт постояльців походить з його безпеки, а також доповнюється багатьма необхідними «дрібницями», які не завжди помітні для здорової людини.

Для зниження ризику падіння підлога покрита нековзним покриттям та колірним зонуванням. У всіх кімнатах встановлені безпечні вікна, з яких неможливо випасти.
Виходи з кімнати та входи в санвузол обладнані нічним підсвічуванням.
Гігієнічні процедури проводяться або на спеціальному кріслі, або в безпечній ванній сидячій, або в безпороговому душі. Також наші центри обладнані зручними поручнями. У приміщеннях встановлені обтяжені меблі з підвищеною стійкістю.
У кімнатах постояльців є тривожні кнопки.
Для зручності маломобільних людей встановлені медичні функціональні ліжка з протипролежневими матрацами та спеціалізованою постільною білизною.
У будинках немає порогів, організовані пандуси та поручні.

Безпека
Оскільки багато людей старшого віку страждають на різні типи деменції, хворобами Альцгеймера і Паркінсона дуже важлива фізична безпека резидентів, щоб не залишатися без допомоги персоналу.

Пансіонати обладнано якісною системою відеоконтролю, працюють навчені співробітники служби безпеки.
У нашому гетерологічному центрі висока інфекційна безпека: просторі кімнати з роздільною вентиляцією та власними санвузлами, поділ потоків пацієнтів, карантинне відділення.
Особливу увагу ми приділяємо пожежній безпеці. Будівля пансіонату для людей похилого віку побудована з негорючих матеріалів, відповідно до  світових стандартів, у нас є  ефективна система сигналізації та пожежогасіння.
Безбар'єрне середовище не обмежує пересування маломобільних людей.
Весь персонал підготовлений і точно знає, як необхідно поводитися в тій чи іншій екстреній ситуації. У їхніх руках – життя та здоров'я наших резидентів.

Медичний контроль та догляд
Для виявлення як позитивних, і негативних змін у стані постояльців пансіонату регулярно і систематично проводиться контроль здоров'я.

Мультидисциплінарна команда фахівців постійно контролює стан кожного пацієнта.
Програма догляду та реабілітації спрямована на збереження навичок самообслуговування та повернення втрачених здібностей.
Резиденти пансіонатів цілодобово отримують медичний та сестринський догляд: контроль приймання ліків, необхідні уколи, крапельниці та аналізи, фізіопроцедури та ​​інші заходи для зміцнення здоров'я пацієнтів.
На будь-якому етапі перебування людині похилого віку допомагає психолог.

Повага та довіра
Наші резиденти не приїжджають до нас у гості, геріатричні центри стають їхнім будинком.

Робота центрів будується не лише на чесності та довірі, а й на високому професіоналізмі співробітників. Для надання послуг світового рівня наші фахівці обов'язково проходять навчання, а також регулярно стажуються та обмінюються досвідом.
Вкрай важлива складова співробітників наших геріатричних центрів – це вміння цінувати резидентів і бачити в кожному з них особистість, яка має людську гідність. Наш персонал дуже тактовно поводиться з резидентами, навіть якщо вони не все розуміють чи не можуть висловити свої бажання вголос.