Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Реабілітація після інфаркту у приватному будинку престарілих

Гострі серцеві події, такі як інфаркт міокарда або серцева недостатність – одні із головних захворювань в Україні, від яких щороку страждають тисячі людей, і, в більшості випадків, це люди у віці від 60-65 років. Окрім самої хвороби, яка досить часто викликає тяжкі наслідки, похилий вік також не сприяє швидкому відновленню, тому, такі люди потребують додаткової реабілітації в кваліфікованому закладі.

Чому варто розглянути можливість реабілітації в приватному пансіонаті «Бабусін Дім»?

Програми з реабілітації після інфаркту – досить спеціалізовані та індивідуальні, і при їх призначенні потрібно враховувати багато факторів ризику:

  • стан впливу хвороби на організм і життєво-важливі функції;
  • супутні захворювання (цукровий діабет, інші серцеві захворювання).

Щоб повернутись до нормального життя, відновити когнітивні та фізичні здібності, без сторонньої кваліфікованої допомоги – не обійтись. Одним із найкращих варіантів для відновлення після інфаркту є звернення до приватного пансіонату «Бабусін Дім», де надаються комплексні послуги з реабілітації:

  • спеціально розроблений режим реабілітації (фізична, пізнавальна та трудотерапія);
  • дієтична терапія, спрямована на зміцнення серцевого м’яза.

 

Що важливо для людей, які перенесли інфаркт?

Безумовно, любов та турбота близьких людей сприяє скорішому відновленню функцій після інфаркту, але не у кожної людини є можливість постійного догляду за таким хворим, тому, звернення до будинку для літніх людей – найбільш оптимальний варіант, що дозволить провести якісну та професійну реабілітацію.

Першочергово, людині, яка перенесла інфаркт, потрібно перебувати в стані спокою, ніяких емоцій, стресів та переживань, які можуть тільки зашкодити. Приватний пансіонат – затишне та спокійне місце, де можна перебувати в спокійній обстановці, і при цьому – бути під пильним контролем фахівців. Комфортні умови проживання, привітливий персонал, можливість залучення лікарів – головні переваги, які здатні значно прискорити відновлення здоров'я після інфаркту.