Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Пансіонат для літніх людей з медичним доглядом

Медичний догляд у будинку для людей похилого віку Львів також важливий, як, наприклад, увага та турбота до літніх людей. Ми робимо все, щоб будь-яка допомога надавалася професіоналами. Вона також має бути легко доступною. Ми подумали, що виклик будь-якого лікаря прямо в пансіонат для престарілих буде дуже зручним. Тому ми продумали, як зробити цю послугу доступною. Це можливо, оскільки ми уклали договори з кількома спеціальними організаціями. Наші клієнти отримують медичне обслуговування, супровід та догляд.

Ми також надаємо медичний догляд літнім людям, які перенесли інсульт, інфаркт, хірургічні операції та складні травми, наприклад – перелом шийки стегна.

 

Яким людям ми надаємо догляд
Наш будинок для людей похилого віку з медичним доглядом приймає до себе на постійне або тимчасове проживання людей з різними патологіями:
- хвороба Паркінсона;
- хвороба Альцгеймера;
- деменція;
- цукровий діабет;
- артрит та артроз;
- пролежні І та ІІ типів.

Ціни
Дізнатись вартість проживання в нашому пансіонаті для літніх людей з медичним доглядом ви можете за запитом через форму на сайті.

Ціна розраховується з урахуванням таких факторів:
- самостійність літньої людини;
- вибір номера в будинку для людей похилого віку;
- термін договору.

Звертаємо вашу увагу, що виклик лікаря та виїзної лабораторії входять до додаткових послуг пансіонату. Їхню вартість потрібно уточнювати окремо.

Умови проживання у пансіонатах У нашому пансіонаті для літніх людей з медичним доглядом ваші близькі під надійним наглядом. Ми робимо все, щоб життя наших постояльців було повноцінним та безпечним. Персонал нашого будинку для людей похилого віку з професійним медичним доглядом:

- піклується про здоров'я людей похилого віку;
- створює приємну обстановку;
- контролює прийом ліків;
- надає долікарську допомогу;
- допомагає у реабілітації.

Ми приймаємо людей похилого віку, які можуть обслуговувати себе самостійно, потребують допомоги або належать до категорії лежачих хворих. Для кожної людини підбираємо комфортні умови проживання та надаємо необхідний медичний догляд.
Клієнтам пансіонату у Львові доступні номери для трьох-п'яти осіб. Всі номери з гарним ремонтом та обладнані всім необхідним для людей похилого віку.