Приватний будинок для престарілих

 

+380972421822    

+380661832331    

 

 

Реабілітація людей похилого віку у Львові

Що стосується довготривалої допомоги в реабілітації, вибір закладу має вирішальне значення. Будинок для літніх людей «Бабусін Дім» саме той заклад, який здатен надавати високоякісну та довгострокову особисту допомогу тим, хто більше не здатен або не в змозі належним чином доглядати за собою.

Реабілітація – довготривалий процес, за допомогою якого люди з обмеженими можливостями відновлюють своє здоров'я (покращення фізичних та когнітивних функцій).

Все що потрібно знати про реабілітацію в приватному будинку для літніх людей «Бабусін Дім»

Головна мета кваліфікованих співробітників пансіонату – допомога людям похилого віку в відновленні звичайних функцій, щоб вони могли повернутись до повсякденної діяльності та жити максимально незалежно. Серед послуг:

  • догляд за лежачими хворими, інвалідами, сліпими людьми, онкохворими;
  • реабілітація осіб з хворобою Альцгеймера та Паркінсона, цукрового діабету;
  • реабілітація після перенесеного інфаркту або інсульту;
  • реабілітація після травм і переломів, перелому шийки стегна;
  • догляд за людьми з обмеженими можливостями.

 

Процес реабілітації

При зверненні до пансіонату за допомогою в реабілітації, кожен може розраховувати на якісне обслуговування. Першочерговим завданням є обстеження літньої людини професійним лікарем, який зможе надати консультацію, скласти план з реабілітації та скласти рекомендації щодо харчування та догляду. Щодня, кожен мешканець приватного будинку – під пильним наглядом фахівців та персоналу, які контролюють безпосередньо процес реабілітації, прийом лікарських засобів, призначених лікарем.

Один із головних моментів в реабілітації людей похилого віку – створення найкращих умов для відновлення:

  • регулярні фізичні вправи, рекомендовані лікарем;
  • профілактика та лікування пролежнів;
  • моральна підтримка та психологічна допомога постояльцям в будь-якій ситуації.

Якщо Ваша близька людина потребує тривалого або короткочасного догляду після перенесеної операції, травми, інсульту, то послуги з реабілітації від приватного будинку для літніх людей «Бабусін Дім» дозволять відновити сили та здатність до повноцінного життя.