Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Реабілітація людей похилого віку у Львові

Що стосується довготривалої допомоги в реабілітації, вибір закладу має вирішальне значення Будинок для літніх людей «Бабусін Дім» саме той заклад, який здатен надавати високоякісну та довгострокову особисту допомогу тим, хто більше не здатен або не в змозі належним чином доглядати за собою.

Реабілітація – довготривалий процес, за допомогою якого люди з обмеженими можливостями відновлюють своє здоров'я (покращення фізичних та когнітивних функцій).

Все що потрібно знати про реабілітацію в приватному будинку для літніх людей «Бабусін Дім»

Головна мета кваліфікованих співробітників пансіонату – допомога людям похилого віку в відновленні звичайних функцій, щоб вони могли повернутись до повсякденної діяльності та жити максимально незалежно. Серед послуг:

  • догляд за лежачими хворими, інвалідами, сліпими людьми, онкохворими;
  • реабілітація осіб з хворобою Альцгеймера та Паркінсона, цукрового діабету;
  • реабілітація після перенесеного інфаркту або інсульту;
  • реабілітація після травм і переломів, перелому шийки стегна;
  • догляд за людьми з обмеженими можливостями.

 

Процес реабілітації

При зверненні до пансіонату за допомогою в реабілітації, кожен може розраховувати на якісне обслуговування. Першочерговим завданням є обстеження літньої людини професійним лікарем, який зможе надати консультацію, скласти план з реабілітації та скласти рекомендації щодо харчування та догляду. Щодня, кожен мешканець приватного будинку – під пильним наглядом фахівців та персоналу, які контролюють безпосередньо процес реабілітації, прийом лікарських засобів, призначених лікарем.

Один із головних моментів в реабілітації людей похилого віку – створення найкращих умов для відновлення:

  • регулярні фізичні вправи, рекомендовані лікарем;
  • профілактика та лікування пролежнів;
  • моральна підтримка та психологічна допомога постояльцям в будь-якій ситуації.

Якщо Ваша близька людина потребує тривалого або короткочасного догляду після перенесеної операції, травми, інсульту, то послуги з реабілітації від приватного будинку для літніх людей «Бабусін Дім» дозволять відновити сили та здатність до повноцінного життя.

 

Пансіонат для престарілих  з деменцією у Львові пропонує гідне рішення непростої життєвої ситуації – розміщення та догляд за хворими, які страждають від різних форм деменції.

Пансіонат для престарілих  з деменцією у Львові
Приватний пансіонат для хворих на деменцію у Львівській області "Бабусін Дім" – це можливість забезпечити близькій людині цілодобовий догляд, безпечний простір та доступні йому форми цікавого дозвілля.

Коли потрібний пансіонат для людей з деменцією?

Ознаки та симптоми, що супроводжують втрату когнітивних функцій, можуть мати різний ступінь виразності:

✔ різко змінився характер та звички;
✔ не утримуються у пам'яті відповіді нещодавно поставленні питання;
✔ людина відчуває труднощі з орієнтацією та запам'ятовуванням послідовності подій.
Безумовно, початкові симптоми не завжди є вагомою підставою, щоб помістити людину, що потребує турботи, в спеціалізований пансіонат.

Прийняти рішення про необхідність сторонньої допомоги у догляді за підопічним із деменцією можна, відповівши на такі питання:
Чи спокійні Ви, коли хворий з деменцією знаходиться вдома один?

Чи є у Вас впевненість, що він не заблукає, не впаде, не створить небезпечну ситуацію для себе чи оточуючих?
Чи вважаєте Ви, що догляд у домашніх умовах є достатнім, щоб забезпечити комфортне та безпечне проживання, а також гідну якість життя близької людини?

Будинок престарілих для хворих на деменцію «Бабусін Дім» допоможуть впоратися з емоційним, психологічним та фізичним навантаженням сім'ям, в яких є родичі з деменцією. Адже втрата розумових здібностей важка як для хворого, але оточуючих його людей. Тому звернення пансіонат для літніх із деменцією – розумне рішення, яке полегшить життя хворого та його рідних.