Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Реабілітація після інсульту у Львові

Інсульт – часте та потенційно небезпечне захворювання, яке може призвести до значного обмеженняПансіонат для літніх людей після інсульту Львів в життєдіяльності людини, але завдяки професійному відновленню шляхом реабілітації, можливе швидке одужання.

Зазвичай, реабілітацію такі хворі проходять в декількох закладах – спеціалізованих реабілітаційних центрах або приватних пансіонатах для людей похилого віку. Обидва варіанти – найкраща можливість відновити свої втрачені життєві функції, але тільки в приватному будинку «Бабусін Дім» можна отримати не тільки високоякісні послуги з реабілітації після інсульту, але і постійну допомогу та цілодобовий догляд від кваліфікованого персоналу.

Реабілітація після інсульту в приватному пансіонаті

Щоб людина змогла повністю реалізувати свій потенціал після інсульту, потрібні скоординовані зусилля та постійний догляд від команди професіоналів. Найважливішим елементом в будь-якій програмі реабілітації, безумовно є ретельно спрямована та повторювана практика, яку можна отримати тільки від фахівців своєї справи з великим досвідом роботи з такими хворими.

Найпоширеніша форма інсульту – ішемічного типу. Прогрес в реабілітації може продовжуватись досить тривалий час, і це в першу чергу залежить від частини пошкодження мозку, ступеня травми та загального стану здоров'я людини. Серед наслідків впливу інсульту, які потрібно вирішувати при реабілітації:

  • слабкість або параліч однієї зі сторін тіла;
  • проблеми рівноваги та координації;
  • афазія та дизартрія (проблеми з вимовою та розумінням слів);
  • біль, оніміння;
  • проблеми пам’яті, уваги, мислення.

Іноді, після перенесеного інсульту, людина не зовсім розуміє адекватність своїх дій, які можуть бути доволі небезпечними, тому, за такими хворими потрібен цілодобовий пильний нагляд.

Пансіонат для відновлення після інсульту "Бабусін Дім" -

 

Етапи реабілітації після інсульту

Приватний пансіонат «Бабусін Дім» – саме те місце, де відновлення після інсульту буде максимально швидким та безпечним для самого хворого. Для більшості пацієнтів, програма з реабілітації після інсульту складає від півроку до року інтенсивної, цілеспрямованої реабілітаційної терапії (в залежності від ступеня тяжкості інсульту).

Інсульт – одна з основних причин втрати працездатності через рухові, мовні та когнітивні порушення. Час після інсульту поділяється на такі періоди:
✔ Гострий. Триває перші 3-4 тижні після нападу.
✔ Ранній відновлювальний. Охоплює термін у перші 6 місяців.
✔ Пізній відновлювальний. Триває від 1 місяця до 1 року.
✔ Віддалений – після 1 року.
Згідно з дослідженнями, через 1 рік після інсульту 50% пацієнтів ще не здатні до самообслуговування та потребують сторонньої допомоги.

Ми допоможемо хворим після інсульту на будь-якому терміні реабілітації. Забезпечимо грамотний професійний догляд та приємне проведення часу в комфортній обстановці.

 

Як розраховується вартість проживання в пансіонаті для людей похилого віку після інсульту?

Ціна проживання в приватному будинку для літніх людей залежить від того, чи збереглися у пацієнта здатність пересуватися самостійно, навички самообслуговування. Також на вартість розміщення впливає кількість місць у кімнаті та програма реабілітаційних заходів.

 

Базовий принцип реабілітації після інсульту – найбільш ранній початок відновлювальних заходів. Зателефонувати нам можна за телефоном +380661832331   – з 9 ранку до 19 вечора або залишити онлайн заявку в будь-який час доби.

Пансіонат зі спеціалізацією на відновлення після інсульту

Пансіонат для відновлення після інсульту "Бабусін Дім" - приватний профільний заклад, розташовані в екологічно чистому районі Львівщини. До переваг розміщення в наших реабілітаційних центрах належать:
➡ Упорядковані номери. Якщо ви шукаєте пансіонат для хворих після інсульту, ми запропонуємо кімнати, обладнані спеціально для хворих з порушеннями рухового апарату. У пансіонаті є функціональні ліжка з протипролежневими матрацами, ходунки, переносні туалети, засоби гігієни.
➡ Цілодобове спостереження. За станом пацієнтів постійно стежать особиста доглядальниця та чергова медсестра.
➡ Чистота та гігієна. Регулярні вологі прибирання, провітрювання приміщень, допомога у виконанні щоденних гігієнічних процедур, миття голови, прийняття душу, регулярна зміна постільної білизни і ліжка.
➡ Організоване дозвілля з урахуванням фізичного стану. Живе спілкування, спільний перегляд фільмів, читання книг вголос, прогулянки на свіжому повітрі, цікаві програми аніматорів покращують настрій та надають сили.
➡ Дотримання медичних розпоряджень. Гарантуємо коректне виконання запропонованих лікарем процедур, своєчасний прийом лікарських засобів.