Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Приватний хоспіс у Львові

Ні для кого не секрет, що турбота про важкохворих людей похилого віку, справа непроста. Не кожен може пережити тяжкі муки своїх близьких та рідних. Крім того, мало хто з родичів може піклуватися про хвору людину похилого віку цілодобово і на високому рівні, а також, вчасно надавати їй кваліфіковану медичну допомогу у разі потреби.

У такому разі, не варто нехтувати послугами сторонніх людей, які допоможуть і вам, і вашій близькій людині легше перенести хворобу.

Професійні послуги щодо догляду за тяжко хворими літніми людьми у Львові та Львівській області, ви завжди можете отримати у хоспісі на базі будинку для престарілих «Бабусін дім».

 

Що таке хоспіс?

Це спеціалізоване місце, в якому надається паліативна допомога хворим, які знаходяться на термінальній стадії захворювання. Переважна більшість, людей, які перебувають у хоспісі, хворіють онкологічними захворюваннями.

Люди, які хворіють на рак, стають занадто слабкими, особливо на останніх етапах прогресування хвороби. Догляд за ними це дуже складний процес, який потребує постійної присутності рідних з метою забезпечення усіх потреб людини.

Окрім онкохворих, пансіонат для людей похилого віку готовий прийняти хворих на хворобу Альцгеймера, Паркінсона, цукровий діабет, гіпертонія, ДЦП, Деменція, а також паралізованих лежачих хворих, тих, які перенесли інсульт або інфаркт, мають обмежені можливості та усілякі вади, порушено опорно-руховий апарат.

Кваліфікований медичний персонал Бабусіного дому забезпечить вашу близьку людину усім необхідним для неї. Кожен важко хворий може розраховувати на швидку і своєчасну допомогу, а також на підтримку та позитивний настрій.

Спектр переваг Бабусіного дому

Ми можемо вам запропонувати:

  • догляд та надання медичних послуг протягом усієї доби;
  • сучасне медичне обладнання;
  • спеціально розроблені програми та методики для хворих;
  • цілодобова наявність лікарів;
  • позитивний настрій медичного персоналу;
  • максимально комфортні умови перебування;
  • щоденний моніторинг стану пацієнта;
  • своєчасний контроль щодо приймання пацієнтом лікувальних препаратів;
  • якісне збалансоване харчування, підібране індивідуально для кожного.

Ми вас зацікавили? Хочете дізнатися детальніше про наші послуги та їх вартість? Зв’яжіться з нами і вже сьогодні ми підберемо для вашої близької людини найкращі умови перебування у нас за досить демократичними цінами.

Наші доброзичливі працівники створять для вашого підопічного найкращі умови щодо цілодобового догляду та обслуговування!