Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Вартість проживання у приватному будинку для престарілих

Прийнявши зважене рішення про переїзд до приватного будинку для літніх людей, кожен задається питанням: «Скільки коштує цілодобовий догляд та проживання в ньому?» «На які умови та рівень догляду очікувати людям похилого віку?»

 

Приватний пансіонат або державна установа? Переваги першого варіанту розміщення людей похилого віку

Серед закладів, які пропонують свої послуги літнім людям – не тільки приватні пансіонати та будинки, але і державні установи.

Як правило, переваги першого варіанту – безумовно кращі:

  1. Короткий час очікування місця. Як правило, стати мешканцем в приватних будинках для літніх людей набагато простіше та швидше, ніж в державних установах, де черги розписані на місяці вперед (особливо це стосується великих міст). Щодо вартості проживання – вона індивідуальна, і в першу чергу залежить від стану людини та кількості проживаючих в кімнаті.
  2. Мінімум бюрократії з оформлення та поселення. Щоб знайти своє місце в приватному пансіонаті – не потрібно надавати купу довідок та додаткових документів, заяв, всі ці формальності можна зустріти тільки в державних установах.
  3. Персоналізація послуг для людей похилого віку. Серед переваг приватного пансіонату «Бабусін Дім» – підвищені стандарти проживання мешканців закладу, персоналізовані послуги та широкий вибір процедур. Також, при необхідності, можлива організація додаткового харчування, дозвілля у вільний час.

Єдиною перевагою державного закладу для людей похилого віку – низька вартість проживання, але і кількість послуг значно нижче, чим може запропонувати приватний пансіонат.

 

Що впливає на вартість проживання в будинку для літніх людей?

Окрім витрат на безпосередній догляд та харчування за людиною, на вартість впливає багато чинників:

  • період розміщення (короткостроковий або довгостроковий період);
  • захворювання;
  • необхідність в реабілітації;
  • вартість роботи фахівців.

Варто пам’ятати, що основна вартість проживання – приміщення. Так, при бажанні перебувати в окремій кімнаті – це буде безумовно дорожче від варіанту розміщення в кімнатах по декілька людей.