Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Будинок для людей похилого віку для тяжкохворих

Пансіонат для тяжкохворих Львів - Бабусін Дім
Більшість людей у ​​похилому віці стикається з серйозними проблемами зі здоров'ям, а багато людей похилого віку мають і набуту інвалідність, яка частково або повністю обмежує їхню здатність до самообслуговування. Але забезпечити повноцінний та якісний догляд хворому в домашніх умовах дуже складно, а іноді практично неможливо. Життєві обставини можуть змусити близьких тяжкохворого шукати більш прийнятну альтернативу домашньому догляду.

Найкраще рішення для таких сімей – приватні пансіонати для тяжких хворих та пенсіонерів з інвалідністю. Спеціалізовані пансіонати зможуть забезпечити якісне медичне обслуговування та належний догляд.


Складнощі у догляді за важкими хворими

У похилому віці люди часто стикаються з обмеженою мобільністю, хронічними болями та іншими проблемами зі здоров'ям. У міру зниження фізичних та когнітивних функцій організму, людина стає все більш залежною від оточуючих, насамперед від рідних та їхньої допомоги. Все це відбивається на психологічному та емоційному стані, внаслідок чого літні люди стають більш дратівливими та вимагають до себе постійної уваги.
Тяжкі захворювання часто призводять до інвалідності, людина може втратити зір, слух, здатність самостійно пересуватися. Без сторонньої допомоги таким хворим просто не обійтись. Потрібно не тільки повноцінне медичне обслуговування та постійний соціальний догляд, а й додаткові реабілітаційні заходи для підтримки функцій організму.

Важливою складовою догляду за тяжкохворими є постійна психологічна підтримка, уважне та чуйне ставлення. Депресивні розлади у похилому віці можуть негативно впливати протягом фізичних захворювань

Перелік основних послуг, що пропонуються нашим пансіонатом Бабусін Дім у Львові
 
➢ кваліфікований цілодобовий догляд, у тому числі надання екстреної допомоги, комплексне медичне обслуговування за призначенням, проведення оглядів, діагностики, контроль виконання лікарських розпоряджень, а також постійне спостереження за тяжкохворими пацієнтами;
➢ повноцінне технічне облаштування пансіонату та наявність необхідного медичного обладнання;
➢ кваліфікований та досвідчений персонал;
➢ спеціально обладнані кімнати для комфортного проживання;
➢ продумане та збалансоване харчування для кожного підопічного, розроблене на підставі індивідуальних рекомендацій
розробка індивідуальних програм реабілітації для постояльців після складних операцій чи перенесення травм;
➢ доброзичливе та уважне ставлення до людей похилого віку з боку персоналу;
➢ організація цікавого дозвілля для постояльців, проведення групових та індивідуальних занять, свят та інших заходів;
можливість цілодобового відвідування для родичів;
➢ програми навчання родичів хворого на догляд у домашніх умовах.

Відповідно до індивідуальних медичних показань важким хворим може бути надане спеціальне обладнання та забезпечені додаткові заходи для більш комфортного перебування в пансіонаті. Меню для хворих розробляється з урахуванням як рекомендацій лікаря, і особистих переваг пацієнта.

У нашому будинку престарілих для тяжкохворих практикується індивідуальний підхід до постояльців. Саме це допомагає забезпечувати кожному пацієнту максимально комфортні умови перебування, що відповідають його стану здоров'я та особистим вимогам. Завдяки високому рівню кваліфікації персоналу та доброзичливій атмосфері, навіть найскладніші хворі швидко адаптуються до нових умов.

У нашому пансіонаті Бабусін Дім пацієнту будуть забезпечені всі умови для комфортного перебування, але родичам не варто забувати, що зустрічі з рідними та їх підтримка дуже необхідна літнім та тяжкохворим людям.

Близьким хворого слід пам'ятати таке:
відвідувайте родичів якнайчастіше. Як правило, пансіонати знаходяться в місцях із зручною транспортною доступністю, тому дістатися туди можна досить швидко;
надавайте їм свою підтримку, виявляйте увагу та турботу. Навіть найменший знак уваги може подарувати літньому пацієнтові порцію позитивних емоцій.  

Узнати вартість -  дім для пристарілих Львів - телефонуйте +380972421822