Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Пансіонат для літніх людей з деменцією

Деменція – синдром, зумовлений патологічними процесами у мозку. Тяжкий стан пов'язані з втратою розумових функцій. Хвора людина втрачає здатність здорово мислити, впізнавати близьких і орієнтуватися у просторі, відбуваються незворотні зміни особистості.
Організувати якісний догляд силами сім'ї за тих завдань, які ставить сучасне життя, непросто.

Пансіонат для престарілих  з деменцією у Львові пропонує гідне рішення непростої життєвої ситуації – розміщення та догляд за хворими, які страждають від різних форм деменції.

Пансіонат для престарілих  з деменцією у Львові
Приватний пансіонат для хворих на деменцію у Львівській області "Бабусін Дім" – це можливість забезпечити близькій людині цілодобовий догляд, безпечний простір та доступні йому форми цікавого дозвілля.

Коли потрібний пансіонат для людей з деменцією?

Ознаки та симптоми, що супроводжують втрату когнітивних функцій, можуть мати різний ступінь виразності:

✔ різко змінився характер та звички;
✔ не утримуються у пам'яті відповіді нещодавно поставленні питання;
✔ людина відчуває труднощі з орієнтацією та запам'ятовуванням послідовності подій.
Безумовно, початкові симптоми не завжди є вагомою підставою, щоб помістити людину, що потребує турботи, в спеціалізований пансіонат.

Прийняти рішення про необхідність сторонньої допомоги у догляді за підопічним із деменцією можна, відповівши на такі питання:
Чи спокійні Ви, коли хворий з деменцією знаходиться вдома один?

Чи є у Вас впевненість, що він не заблукає, не впаде, не створить небезпечну ситуацію для себе чи оточуючих?
Чи вважаєте Ви, що догляд у домашніх умовах є достатнім, щоб забезпечити комфортне та безпечне проживання, а також гідну якість життя близької людини?

Будинок престарілих для хворих на деменцію «Бабусін Дім» допоможуть впоратися з емоційним, психологічним та фізичним навантаженням сім'ям, в яких є родичі з деменцією. Адже втрата розумових здібностей важка як для хворого, але оточуючих його людей. Тому звернення пансіонат для літніх із деменцією – розумне рішення, яке полегшить життя хворого та його рідних.

Переваги наших пансіонатів для хворих на деменцію

Вибрати хороший пансіонат для літніх людей з деменцією у Львові – відповідальне завдання. Догляд за такими хворими потребує бездоганної професійної організації, терпіння та милосердя. Приватний пансіонат для хворих на деменцію, має цілу низку незаперечних переваг:
➤➤➤ Цілодобовий догляд. За кожним постояльцем закріплюється особиста денна доглядальниця та чергова доглядальниця у нічний час. ➤➤➤ Правильний режим дня, посильні для літніх заняття та вправи, прогулянки на свіжому повітрі, спілкування та позитивна атмосфера допомагають хворим краще впоратися з недугою.
➤➤➤ Якісне харчування. Дотримання дієтичних чинників здатне уповільнити чи полегшити перебіг захворювань, які призводять до втрати когнітивних здібностей. Меню складається зі здорових страв зі збалансованим вмістом корисних речовин, вітамінів та мікроелементів.
➤➤➤ Досвідчений персонал. Усі співробітники у приватних пансіонатах проходять ретельний відбір, який передбачає перевірку не лише професійних, а й особистих якостей. Доглядальниці та обслуговуючий персонал відрізняють доброта, уважність, сумлінність та толерантність, тактовне та дбайливе ставлення до постояльців.
➤➤➤ Цілодобовий супровід. У пансіонаті постійно знаходиться чергова медсестра, яка спостерігає за станом здоров'я гостей. За потреби можливий виклик вузькоспеціалізованих лікарів, візити сімейних лікарів.
➤➤➤ Гарантія якості. Кожен пансіонат «Бабусін Дім» — це затишний та безпечний будинок для людей похилого віку з деменцією, який регулярно проходить незалежні перевірки якості обслуговування, аудит персоналу та території. Особлива увага приділяється протипожежній безпеці.
➤➤➤ Індивідуальний підхід. План заходів, що доглядають, складається з урахуванням індивідуальних показників.
➤➤➤ Безпека та оснащеність. Територія пансіонату відповідає всім критеріям безпеки. Ванні кімнати, туалети оснащені поручнями. Якщо вам потрібен пансіонат для лежачих хворих на деменцію, ми готові запропонувати кімнати з функціональними ліжками. Ведеться цілодобове відеоспостереження, встановлено сучасну систему пожежної безпеки.
➤➤➤ Зручне розташування..
➤➤➤  Дозвілля та розваги. Щодня проводяться заняття із соціальним педагогом, спрямовані на уповільнення розвитку деменції, цікаві анімаційні заходи.

Вартість послуг

Коли йдеться про здоров'я та життя близької людини, то не варто шукати недорогий будинок для людей похилого віку з деменцією. Насамперед звертайте увагу на якість послуг.
Ми пропонуємо кілька тарифів з різною ціною проживання, яка варіюється в залежності від того, чи зберегла людина похилого віку навички самообслуговування або є лежачим хворим.