Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Догляд за інвалідами на візку

Уход за инвалидами на коляскеДогляд за інвалідами на візку у будинку для пристарілих -  Львів

У літньому віці ризик розвитку захворювання опорно-рухового апарату високий, тому багато людей похилого віку виявляються прикутими до ліжка. Це великий психологічний стрес, тому що люди похилого віку хочуть жити активним життям, самостійно забезпечувати своє життя, зустрічатися з друзями та дітьми, займатися справами.

У такій ситуації важливо не залишити людину одну, а забезпечити їй затишок, тепло та турботу. Саме для цього і був створений пансіонат для людей похилого віку у Львові «Бабусин Дім».

Переваги догляду за літнім на візку в будинку для людей похилого віку

У приватному пансіонаті для інвалідів організовано всі умови для комфортного життя навіть за наявності інвалідності.

У нас немає проблем із житловим питанням – для кожного постояльця виділено місце розміщення у затишній кімнаті. Немає проблем із дефіцитом часу – у пансіонаті працюють професіонали своєї справи, досвідчені доглядальниці, які приділяють потрібний час кожному постояльцю.

Мало того, співробітники будинку для людей похилого віку підготовлені психологічно. Догляд за літнім інвалідом багатьом дається важко, оскільки потребує часу, терпіння, співчуття та делікатності. Родичам не завжди вдається зберегти баланс, а ось професіонали своєї справи в пансіонаті знають, як надати психологічну допомогу людині похилого віку з інвалідністю.

Як організовано в будинку для людей похилого віку догляд за інвалідами?

Програма з догляду за літніми людьми та інвалідами включає багато нюансів, серед них:Пансіонат для інвалідів у Львові
➥ Профілактика хвороб. Для лежачих пацієнтів зростають ризики розвитку шкірних захворювань, серцево-судинних ускладнень, захворювань дихальної системи, атрофії м'язів та проблем із травленням. Для цього в пансіонаті проводиться дихальна гімнастика, важкохворого перевертають, вивозять на інвалідних візках на прогулянки на свіжому повітрі тощо.

➥ соціалізація. Для людей у ​​віці необхідне спілкування. У пансіонаті вони можуть спілкуватися з постояльцями-ровесниками, нашими доглядальницями, відвідувати спільні чаювання, дозвілля.

➥ Увага. При догляді за літніми інвалідами 1 та 2 групи, лежачими інвалідами не рекомендується залишати людину більш ніж на 4 години на одну. Наші сестри милосердя забезпечують цілодобову та делікатну турботу постояльцям.

➥ Гігієна. Догляд за старим інвалідом обов'язково включено допомогу в санітарно-гігієнічних заходах. Це допомога у купанні, зміні одягу, постільної білизни, заміна підгузків для людей похилого віку, підтримання чистоти шкіри.

Система догляду за людьми похилого віку та інвалідами

У приватному будинку-інтернаті для літніх інвалідів, візочків система довготривалого догляду за пенсіонером підбирається індивідуально, залежно від стану хворого, побажань родичів та призначень лікаря.

Щодня проводяться такі заходи:
♥ багаторазове смачне та корисне харчування, допомога у прийомі їжі;
♥ дотримання прийому лікарських засобів;
♥ гарантія режиму дня;
♥ санітарно-гігієнічні заходи;
♥ оздоровчі та профілактичні процедури;
♥ прогулянки на свіжому повітрі, якщо дозволяє погода;
♥ психологічна допомога та підтримка, робота індивідуально та в групах;
♥ дозвільні заходи та чаювання.