Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Інтернат для людей похилого віку

Ви шукаєте якому дому престарілих довірити догляд за літньою людиною? На першому місці в умовах вашого вибору варто якісне обслуговування професійних спеціалістів з медичною освітою і оптимальні ціни? Значить варто звернути увагу на пансіонат для людей похилого віку «Бабусін Дім». Саме він визнаний одним з кращих і безпечних серед подібних установ.

Люди похилого віку і хворі, які не можуть самостійно за собою доглядати, потребують підвищеної уваги, захисту та професійного медичного догляду. Будинок пристарілих «Бабусін Дім» готовий допомогти в наданні послуг по догляду. Наше правило: якість послуг, що надаються, довіра персоналу і повага до людей похилого віку і хворих.

Що ви отримуєте, довіривши догляд за хворою або літньою людиною пансіонату «Бабусін Дім»?

Неправильно вважати, що, довіривши дому престарілих турботу про літню людину, ви відрікаєтесь від неї. У багатьох країнах Європи в пансіонати для людей похилого звертаються також часто, як і в звичайні поліклініки і лікарні. В Україні платний центр для літніх людей з європейським рівнем обслуговування – це пансіонат «Бабусін Дім», якому розумно довіритися в отриманні повноцінної послуги по догляду за дорогою вам людиною.

 

У нас ви можете розраховувати на:

  • проживання в світлих, чистих і просторих кімнатах – багатоваріантність житлових кімнат;
  • використання тільки екологічних матеріалів в інтер'єрі, нековзних підлог і поручнів для максимально безпечного пересування людей похилого віку;
  • високий рівень комфорту і обслуговування;
  • догляд за літніми і хворими людьми із застосуванням сучасного медичного обладнання та кращих світових практик;
  • індивідуальний підбір схем збалансованого харчування і проведення лікувальних і відновлювальних процедур;
  • можливість спілкування постояльців з однолітками і заняття будь-якою справою;
  • підтримання доброзичливої ​​атмосфери, настрій на дружбу і позитив.

У домашніх умовах доглядати за старим або хворим членом сім'ї складно не тільки фізично, а й морально. А, як відомо, з віком люди стають особливо уразливі: в них загострюється відчуття провини через залежність від рідних і нездатності самостійно пересуватися, а також доглядати за собою і здійснювати звичні дії. Вони часто сумують, ображаються без явної на те причини, віддаляються від близьких або стають занадто прискіпливі, інколи схильні до страшних речей.

Звернувшись за допомогою в пансіонат для людей похилого віку «Бабусін Дім», ви в будь-який час можете розраховувати на консультації дбайливих і досвідчених медсестер, які знають, як обійти всі кути в спілкуванні з літньою людиною, надаючи цілодобовий догляд та медичний нагляд.