Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Пансіонат для пацієнтів з деменцією

 Сім'ї, де проживають люди похилого віку з деменцією, змушені відмовлятися від багатьох можливостей і радостей. Іноді пенсіонерів, які страждають на старече недоумство, не можна залишити без нагляду навіть на кілька хвилин. Газова плита, електроприлади, відчинені вікна стають потенційними джерелами небезпеки. Якщо пацієнт не отримує адекватного лікування, то захворювання прогресує.

Забезпечити пенсіонеру безпечне середовище та комфорт пропонує приватний пансіонат для лежачих хворих Бабусін Дім. Наші співробітники знають, як доглядати пацієнтів з деменцією. Вони контролюють прийом їжі та ліків, дотримання правил гігієни, супроводжують постояльців на прогулянках, проводять заняття, що розвивають.

УМОВИ

Люди з деменцією розміщуються у світлих та просторих номерах, розрахованих на 1, 2, 3 чи 4 особи. У кожній кімнаті є окремий санвузол, кнопка виклику медпрацівника, великий телевізор. Для лежачих хворих та інвалідів передбачені функціональні ліжка, протипролежневі матраци.

Персонал щодня проводить вологе прибирання в номерах та загальних приміщеннях, міняє постільна та білизна, одяг постояльців. Люди похилого віку виглядають охайно, в пансіонаті немає неприємного запаху.

У будинках для людей похилого віку Бубусін Дім працюють кухарі, які щодня готують смачні страви, рекомендовані дієтологами. Персонал гарно сервірує стіл, часто влаштовує спільні чаювання.

МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

У пансіонаті забезпечується комплексне медичне обслуговування:

регулярні терапевтичні огляди;

контроль прийому ліків, артеріального тиску, рівня цукру на крові;

виконання призначень лікаря (ін'єкції, крапельниці, інші процедури);

цілодобове чергування, швидке надання першої допомоги при погіршенні стану.

Для людей, які страждають на деменцію та інші захворювання, розробляються реабілітаційні програми, спрямовані на стабілізацію та поліпшення стану, уповільнення прогресування хвороби. Щоб полегшити адаптацію людей похилого віку, в будинку для людей похилого віку проводяться індивідуальні та групові заняття з психологом.

ПРОГУЛКИ, ДОСУГ, РОЗВИВАЮЧІ ЗАНЯТТЯ

У теплу пору року люди похилого віку проводять на свіжому повітрі більшу частину дня: гуляють, грають у настільні ігри, розмовляють, займаються рукоділлям, відпочивають у затишних альтанках і на лавочках.

Для підтримки фізичної та інтелектуальної форми у пансіонаті організуються творчі майстер-класи, інтелектуальні вечори, заняття лікувальною фізкультурою (ЛФК). Є бібліотека з класичною та сучасною літературою, свіжі газети, настільні ігри.