Приватний будинок для престарілих

 

 

+380972421822    

+380661832331    

 

 

Вікторія

Ми живемо в іншому місті та коли у матері став прогресувати розсіяний склероз, постало питання про будинок для людей похилого віку. З двох варіантів, чи переїхати до нас, чи залишитися в рідному місті, вона обрала залишитися. Ми пройшли великий шлях і довго підбирали гарний пансіонат для постійного перебування. У результаті зупинилися на "Бабусін Дім", бо на власні очі переглянули державні та приватні заклади, і умови тут набагато найкраще, з того що побачили. Перевага - район, віддалений та спокійний у парку! Відвідуємо рідко, натомість телефонуємо майже кожен день. Мама завжди за розмовою задоволена, їй не нудно, влаштовуються ігри, концерти, пенсіонери спілкуються та гуляють. Поки ніяких труднощів не виникало, дуже непоганий центр.

✅ Пансіонат для інвалідів-візочників займається доглядом та медичною підтримкою маломобільних людей похилого віку, які опинилися у важкій життєвій ситуації. У центрі створені необхідні умови: наявність пандусів, візків для прогулянок, функціональних ліжок для лежачих.
Постояльці проводять час у колі однолітків та людей зі схожими захворюваннями, що сприятливо впливає на загальний добробут інваліда.
 
Тут регулярно стежать за здоров'ям медичних працівників, проводяться огляди.
 
Для отримання консультації щодо заселення, цін та умов розміщення в пансіонаті для маломобільних людей похилого віку, телефонуйте адміністратору за телефоном
+380972421822, +380661832331