Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Реабілітація після інсульту Львів: професійний підхід з видимим ефектом

Хвороби судин головного мозку набувають широкого розповсюдження. Будь-якої миті можуть скластися несприятливі умови, що спровокують інсульт. Такі порушення притоку крові до головного мозку спостерігаються переважно у людей похилого віку, але, на превеликий жаль, ця хвороба молодшає.

Людина, яка перенесла інсульт, потребує уваги та турботи близьких. Але в деяких випадках без постійного нагляду медичного персоналу не обійтися, наприклад, коли людина має серйозні наслідки для функції мови, пізнавальних здібностей, рухових навичок.

Хто знаходиться в зоні ризику?

До категорії людей похилого віку, що знаходяться в зоні ризику, відносяться особи з наступними проблемами зі здоров’ям:

  • аритмія;
  • гіпертонія;
  • вікові зміни мозку;
  • хронічні хвороби.

Якщо трапилося нещастя, рекомендовано підібрати пансіонат для літніх людей у Львові, в якому є послуга «реабілітація після інсульту». Цей процес досить важкий як для потерпілого, так і для лікарів, тому важлива кожна хвилина. Повноцінний догляд і необхідні реабілітаційні заходи у повному обсязі вашим близьким запропонують в пансіонаті «Бабусін Дім».

Реабілітаційні заходи після інсульту

Для досягнення найкращих результатів кваліфіковані спеціалісти підбирають програму реабілітації в індивідуальному порядку. Період відновлювальної терапії може складати від 6 до 12 місяців. Програма з реабілітації після інсульту містить наступні етапи:

  1. Фізичні вправи для відновлення рухових навичок. Для цього використовуються спеціальні кріплення та пристрої для підтримки.
  2. Відновлення м’язів, лікувальний масаж. В нашому пансіонаті впроваджуються ефективні методи, які допомагають повернутися до звичного життя.
  3. Заняття з мови жестів, логопедії.
  4. Збалансоване харчування. Професійний лікар-дієтолог складе дієту з урахуванням особливостей організму пацієнта.

В пансіонаті «Бабусін Дім» є все необхідне для відновлення пацієнтів після інсульту, якісного догляду за паралізованими людьми. Реабілітація проходить у затишній та спокійній атмосфері, тому літні люди будуть почувати себе максимально комфортно.