Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Приватні будинки для людей похилого віку

Часто у нас виникає необхідність забезпечити сприятливі умови нашим близьким літнім людям. З віком їх потрібно доглядати, приділяти достатньо уваги, надавати їм тільки позитивні емоції. Але своє особисте щоденне життя не дає нам змоги для створення повноцінних умов для життя рідної людини.

Наш приватний будинок «Бабусін дім» у Львові - це ваш найкращий вихід з важкого становища серед усіх приватних будинків для людей похилого віку.

Що ми пропонуємо:

  • Комфортні умови. Наш дім престарілих має оснащення різноплановими кімнатами з досить зручними умовами, які включають наявність спеціалізованих ліжок в залежності від потреб людини. Для пересування інвалідів передбачені відповідні умови. У нас можна перебувати і довго, і короткий час.
  • Збалансоване харчування. Ми складемо індивідуальне меню для вас в залежності від вашого стану здоров’я. Голодним ніхто ніколи у нас не залишається!
  • Цілодобовий моніторинг стану здоров’я. У нас працюють лише чуйні кваліфіковані працівники, які будуть стояти на варті здоров’я вашого підопічного. Обстеження, лікування, реабілітаційні заходи та своєчасне приймання ліків гарантовано!
  • Дозвілля. Територія дому престарілих у місті Львові надихатиме під час щоденних прогулянок на свіжому повітрі. А завжди доступні читальня та телевізійна зали стануть місцем затишку і тепла для людини. Наш персонал – це просто уособлення теплоти, позитивного настрою та постійної уваги. Ніхто з ним не сумуватиме!
  • Необмежений ліміт спілкування. В нашій родині всі чуйні один до одного. Завжди є змога потеревенити з однодумцями. Та і рідні скучати не дадуть, бо з ними можна зустрічатися та бути на зв’язку без обмежень та попередніх узгоджень.

Ми підберемо для вас послуги в залежності від типу обраної кімнати, умов необхідного догляд, часу перебування у пансіонаті на підставі доступних і прозорих цін.

Щоб дізнатися більш детальну інформацію, дзвоніть нам за вказаним контактним телефоном і наш представник компетентно проконсультує вас.

Поспішаєте надати моральну підтримку, теплу атмосферу та значимість у колі ровесників? Тоді не зволікайте, дзвоніть нам! Бабусін дім чекає на ваших рідних!