Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Дім престарілих Львів

З часом наші мами, тата, дідусі та бабусі пенсіонери потребують від нас посиленої уваги і забезпечення цілодобового якісного догляду в силу того, що вони стали старенькими або важко хворіють. І в цей момент ми опиняємося у безвихідному положенні, оскільки не в змозі забезпечити їм комфортне повноцінне життя з причини постійної трудової зайнятості, наявності своєї сім’ї, яка також потребує уваги. В такі моменти часу на все просто не вистачає.

З такого положення завжди є вихід. Це найкращий дім престарілих у Львові «Бабусін дім», який радісно зустріне ваших близьких і подарує їм увагу, тепло і затишок.

Що отримають ваші близькі у пансіонаті для літніх людей?

Перелік пропозицій, які може запропонувати Бабусін дім, досить широкий:

  • забезпечення стабільного позитивного психологічного та емоційного стану, завдяки кваліфікованому піклуванню медичного персоналу і спілкуванню з іншими постояльцями у домі престарілих;
  • ваші близькі не залишаться без розваг, ми організуємо їм різнобарвне дозвілля від читання книг, переглядів фільмів, передач до прогулянок на свіжому повітрі;
  • щохвилинне спостереження за станом здоров’я наших підопічних;
  • ми кваліфіковано надаємо медичні та попередньо розроблені, індивідуально для кожного постояльця, реабілітаційні послуги;
  • жоден постоялець ще не пропустив приймання ліків, бо ми пильно слідкуємо за цим;
  • у нас смачно годують, усі літні гурмани залишаться задоволеними, завдяки індивідуально підібраному харчуванню;
  • ваша кімната буде такою, якою ви собі її уявляєте, ми передбачили умови проживання під усі необхідні потреби літніх людей.

Категорія літніх людей, які можуть потрапити до пансіонату?

Окрім людей похилого віку, умови дому престарілих розраховані на перебування літніх людей з такими хворобами, як хвороба Альцгеймера, деменція, гіпертонія, цукровий діабет, онкологічні захворювання, ДЦП, порушення опорно-рухового апарату. Інваліди, люди з вадами зору, слуху, мовлення, а також лежачі хворі, теж можуть розраховувати на якісні та комфортні умови перебування у будинку престарілих.

За потребою спеціалісти будинку можуть відповісти на усі ваші питання щодо надання послуг та формування їх вартості.

Не зволікайте, телефонуйте вже сьогодні! Наш дім престарілих надасть вам якісні послуги за доступними та прозорими цінами.