Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Вас цікавить гарний старий будинок?

Старий родич вимагає особливого догляду, але ви з об'єктивних причин не можете самостійно забезпечити йому потрібний рівень опіки?

Наш будинок для людей похилого віку у Львові пропонує такі послуги:

» паліативний догляд – необхідний полегшення долі хворого;
» комплексний догляд за людьми похилого віку;
» грамотний догляд за хворими на хворобу Альцгеймера;
» всебічний догляд за хворими після інсульту;
» якісний догляд за хворими на деменцію;
» комплексний медичний догляд за літніми пацієнтами;
» всебічний догляд за хворими із психічними розладами;
» дбайливий догляд за хворими після перелому шийки стегна, подальша реабілітація.

Вибирайте з переліку послуг найкращу. Далі, зв'язуйтесь з нашими співробітниками для обговорення деталей співпраці. Ви можете особисто відвідати наш пансіонат для людей похилого віку Бабусін Дім у Львові.  Це допоможе побачити, за яких умов живуть наші постояльці, як харчуються, як проводять вільний час. Під час візиту до нашої оселі у вас буде можливість поспілкуватися з персоналом, познайомитися з лікарями, соціальними працівниками.

Хвороба Альцгеймера робить літню людину непридатною до нормального життя. Він забуває звичайні речі, втрачає навички самообслуговування, часто навіть не пам'ятає, як його звуть. Хворому важко даються найпростіші маніпуляції. Своїми необережними діями він може завдати шкоди собі чи оточуючим. Необхідно стежити, щоб хворий вчасно приймав ліки. Без систематичного лікування хвороба прогресуватиме, поступово перетворюючи людину на руїну. На останній стадії хвороби зазвичай такі хворі прикуті до ліжка. Такий стан вимагає від його рідних підвищеної уваги.

Професійний догляд за людьми похилого віку

У нашому суспільстві існує ряд стереотипів, які представляють будинок для людей похилого віку в похмурих тонах. Подібна думка, на жаль, склалася через неналежний рівень утримання та обслуговування старих у державних закладах цієї категорії. Ми ламаємо стереотипи, які були присутні в нашому суспільстві роками.
У стінах нашого похилого віку у Львові постояльці почуваються як у домашній обстановці. Проте перебувають під наглядом лікарів та медсестер. Пацієнти також спілкуються зі своїми однолітками, цікаво проводять час і не відчувають самотності.

Не всі мають можливість повністю присвятити своє життя турботам про хворого літнього родича. Оптимальний вихід у цьому випадку – скористатися послугами будинку-інтернату для людей похилого віку.  Кожен пацієнт тут оточений цілодобовою турботою та увагою.
Рідні та близькі можуть відвідувати людину похилого віку в будь-який час. Обмежень із цього приводу немає. Персонал установи надає не лише медичну, а й психологічну підтримку своїм пацієнтам. Старше покоління вимагає особливої ​​уваги, такту і розуміння. Усе це враховується під час спілкування з хворими.