Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Лежачі пацієнти: особливості догляду

Догляд за лежачим хворим Львів - Бабусін Дім Львів

Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб такий хворий лежав на осередковому матраці, який запобігає утворенню пролежнів та трофічних виразок. Тому приділяємо такому аспекту особливу увагу. Тяжкохворі люди вчасно отримують ліки, ін'єкції, крапельниці. Наші фахівці щодня моніторять стан їхнього здоров'я. Якщо виявляються порушення, вживаються адекватні заходи. Це дозволяє уникнути ускладнень.

Персонал нашого будинку для людей похилого віку для лежачих робить все можливе для полегшення долі важких онкологічних хворих. Ми організовуємо грамотний паліативний догляд цієї категорії пацієнтів, які завжди готові їх вислухати, підбадьорити. Всі гігієнічні маніпуляції, знеболювання, вимірювання, тиск, зміна білизни та інші нюанси проводяться регулярно та якісно. Пацієнти з онкологією вчасно отримують медичний догляд та грамотну психологічну підтримку. У палатах встановлені спеціальні ліжка та профільне обладнання. У таких умовах тяжкохворі пацієнти почуваються набагато краще.

Домашня обстановка

Всі знають, наскільки гнітюче діють на людину лікарняні стіни, причому на будь-яку людину, не кажучи вже про пацієнтів похилого віку.  Літні люди особливо чутливі до всіх подібних нюансів і дуже болісно сприймають лікарняну обстановку. Ми постаралися максимально уникнути «білих порожніх стін і казенних ліжок». Обстановка у кімнатах наближена до домашньої. Меблі не лікарняні, стіни пофарбовані в теплі тони.

Ви самі можете поспілкуватися з дідусями та бабусями, які проживають тут, та дізнатися їхню думку щодо рівня комфорту проживання в нашому будинку для людей похилого віку.

Велику увагу ми приділяємо дозвілля наших гостей. Улюблена справа відволікає людей від невеселих думок. Наші пацієнти проводять вільний час, займаючись читанням, в'язанням, вишивкою та іншими корисними та захоплюючими заняттями. Вони об'єднуються в клуби за інтересами, спілкуються та діляться досвідом.

У нашому пансіонаті для людей похилого віку у Львові немає місця самотності та смутку. Саме самотніми і непотрібними найчастіше почуваються старі в домашніх стінах. Соціальні працівники проводять із віковими пацієнтами бесіди, цікавляться їх душевним станом, допомагають подолати зневіру та депресію. У нас працюють психологи та психіатри. За потреби пацієнт отримує кваліфіковану консультацію цих профільних спеціалістів.

Переваги нашого будинку-інтернату для людей похилого віку

》медичне обслуговування проводиться у цілодобовому режимі;
》 лежачим хворим гарантований повний догляд;
》 п'ятиразове збалансоване харчування;
》 в установі працюють спеціалісти з великим профільним досвідом;
》 умови перебування пацієнтів є максимально комфортними;
》 літнім людям пропонується цікаве дозвілля.

Якщо у вас залишилися питання – телефонуйте, пишіть чи приїжджайте самі! Приватний комфортний пансіонат, який розташований у Львові, чекає на літніх людей. Забезпечте близькій людині гідну старість, а ми вам у цьому допоможемо. Координати та номери телефонів розташовані на сторінках нашого сайту.

Пансіонат для літніх людей з реабілітацією після інсульту. Будинок пристарілих

Узнати вартість проживання у будинку для пристарілих Львів - телефонуйте +380972421822

 

Записатися на огляд Дому для престарілих та інвалідів у Львіві - телефонуйте +380972421822