Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Утримання інвалідів у будинку для людей похилого віку

Утримання інвалідів у будинку для людей похилого вікуУтримання інвалідів у будинку для людей похилого віку потребує особливого відношення
Утримання інвалідів у будинку для людей похилого віку у Львові
Догляд за літніми людьми, які страждають на різні форми захворювань (фізичні травми, деменції, хвороба Альцгеймера…) вимагає від соціальної установи та її персоналу додаткової компетенції та зусиль:

1. Добре обладнана кімната, що відповідає безлічі показань для літньої людини зі слабким здоров'ям та обмеженими можливостями: ортопедичні, протипролежневі матраци, поручні, антиковзні підлоги.
2. Додатковий інвентар та обладнання, що полегшують пересування інваліда: ходунки, візок, дистанційне керування світлом, зв'язок з персоналом пансіонату та багато інших пристроїв…
3. Індивідуальне спостереження та постійний контроль стану здоров'я пацієнта з боку досвідченого лікаря та персоналу пансіонату, оперативна реакція на зміни стану пацієнта.
4. Суворе виконання всіх показань до лікування. Вирушаючи в пансіонат на тимчасове та постійне проживання, пацієнт бере з собою всі виписки та рецепти лікарів для постійного лікування. Завдання медичного персоналу в будинку для літніх людей - стежити і неухильно дотримуватися всіх рекомендацій.
5. Психологічна підтримка, доброзичливе ставлення. Спілкування та робота з такими людьми потребують від співробітників пансіонату підвищеної уваги, терпіння та професійного підходу.

Компенсуємо нестачу спілкування в інтернаті для людей похилого віку
Грамотний догляд та дружнє спілкування в інтернаті для людей похилого віку Бабусін Дім.
Всі люди похилого віку вимагають особливої ​​уваги та дружнього спілкування. Пенсіонери, які страждають на різні вікові захворювання, ще більше потребують постійного догляду, спілкування та контакту із зовнішнім світом. Рідні та близькі не завжди можуть приділити своїм людям похилого віку належну кількість часу, що погано позначається на психологічному стані та здоров'ї літньої людини.

На психосоматичному рівні недолік комунікації може провокувати розвиток та прогрес безлічі вікових захворювань. Позитивне спілкування з друзями та сусідами завжди позитивно впливає на загальний фізичний стан пацієнтів у будинку для людей похилого віку, сприяє продовженню активного довголіття.

У пансіонаті проблема нестачі спілкування вирішується продуманим розпорядком дня, спланованою культурною програмою з багатьма розважальними заходами.