Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Як вибрати будинок-інтернат для людей похилого віку та інвалідів?

На жаль, старіння – неминучий етап у житті кожної людини. В силу індивідуальних особливостей люди похилого віку потребують постійного догляду та уваги. Через брак часу та медичних знань не кожен має можливість самостійно доглядати та піклуватися про своїх родичів. Розв'язання такої проблеми є звернення до спеціалізованої установи, де створено комфортні умови для людей похилого віку та інвалідів. У напрямку роботи розрізняють приватні / державні будинки для літніх людей загального профілю та спеціалізовані пансіонати. Організації другого типу надають допомогу пацієнтам із певними обмеженнями, спричиненими захворюваннями.

Як вибрати будинок-інтернат для людей похилого віку та інвалідів?

При виборі закладу для літньої людини необхідно враховувати такі фактори:
- Умови проживання. Розміщення пацієнтів у пансіонаті має проводитися з урахуванням їх індивідуальних особливостей. Слід звернути увагу на рівень чистоти у приміщеннях загального та особистого користування.
- Цілодобовий професійний догляд.
- Розташування закладу. Установи для проживання пенсіонерів та людей похилого віку повинні розташовуватися в екологічно чистих районах, далеко від виробничих підприємств та міської суєти. Також важливо, щоб територія була огороджена та облаштована для прогулянок.
- Наявність спеціального обладнання для пересування людей похилого віку з обмеженими можливостями: пандусів, ліфтів та поручнів.

 На відміну від державного будинку престарілих, приватний будинок для людей похилого віку – це постійне медичне спостереження та індивідуальні умови проживання, запропоновані порівняно недорого. Ціна за місяць включає проведення розважальних програм та можливість відвідування родичами у будь-який час.

 

Вартість проживання в будинку для старих

Фінансові кошти утримання державних установ виділяються з бюджету. Додатковими джерелами є пенсії мешканців та матеріальна допомога благодійних організацій для хворих та одиноких пенсіонерів. У більшості випадків цього забезпечення не вистачає для створення комфортних умов перебування, особливо для лежачих хворих.

Приватний будинок-інтернат для літніх осіб фінансується за рахунок власних коштів та щомісячної оплати за проживання. Тому рівень послуг у недержавних пансіонатах набагато вищий і залежить від ціни та типу установи.