Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Допомога у відновленні після інсульту

Допомога у відновленні після інсультуВажливо вчасно розпочати
Забезпечити повноцінну реабілітацію після інсульту в домашніх умовах та силами сім'ї буває дуже складно, а дорогоцінний час минає. Своєчасність реабілітації після інсульту багато в чому визначає її успіх.
Літній людині, яка пережила інсульт, потрібна допомога та підтримка, як фізична, так і психологічна. Для подолання наслідків кризи необхідні масаж, вправи на моторику, регулярні заняття відновлення мови та вміння тримати ложку.

Ви можете дати близькій людині можливість повноцінної реабілітації, звернувшись до нашого пансіонату у Львові.

Повне оснащення, підготовлений персонал та організований режим допомагають покращити стан. Ми ставимо своєю метою, наскільки це можливо, повернути людину після інсульту до самостійного життя та підвищити її якість.

Своєчасна допомога для рідної людини

У пансіонаті Бабусин Дім  створено всі умови для ефективного відновлення після інсульту. Ми ставимо за мету, наскільки це можливо, повернути людину після інсульту до самостійного життя та підвищити якість життя.
Під наглядом досвідченого персоналу постояльці вчаться тримати ложку, говорити, підійматися з ліжка і пересуватися без сторонньої допомоги.
Чим раніше починається ефективна реабілітація під кваліфікованим наглядом, тим кращим є прогноз.

Психологічна підтримка
для подолання зневіри та розпачу
Розважальна програма
комфортний відпочинок та спілкування
Легкий та простий побут
безстресова гігієна та догляд
Смачне домашнє харчування
відповідає дієтичним вимогам
Подолання криз
для повернення до самостійного життя

Допоможіть рідній людині

Ви можете забезпечити літньому комфортне та безпечне життя без стресів та почуття немічності, а ми організуємо кваліфікований догляд та підтримку.
Подаруйте своєму повноцінне життя з радістю від спілкування.

 

Телефонуйте:  +380972421822, +380661832331

Будинок для престарілих «Бабусин дім» у Львові – місце, де кожен, хто зіткнувся з проблемами у своєму віці, може розраховувати на кваліфіковану допомогу