Приватний будинок для престарілих

 

 

 

ХОБІ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ

Хобі для пенсіонерів ЛьвівДля більшості людей пенсія асоціюється з безцільним існуванням, позбавленим цікавих занять, безпросвітною бідністю, відсутністю життєвих цілей. Так міркують песимісти, які не вірять у те, що хобі може бути у будь-якому віці, причому обране заняття може приносити реальний дохід, бути джерелом гарного настрою.

ЧОМУ ХОБІ НЕОБХІДНО ДЛЯ літньої ЛЮДИНИ

Вихід на пенсію — заслужена відпустка, що позбавляє обов'язків раннього вставання, виконання монотонної роботи та інших докучливих обов'язків. Водночас треба навчитися жити по-новому, правильно розпоряджатися вільним часом, проводити його з розумом і користю. Відсутність чіткого графіка, поділу днів на будні та робітники змушують задуматися про те, яким буде життя, як розставити життєві пріоритети й до чого йти далі. Звичайно, можна пропустити цей етап, просто плисти за течією, не замислюючись про завтрашній день. Перегляд безглуздих телесеріалів, обговорення пліток, перемивання кісточок сусідам не межа мрій нинішнього пенсіонера. Все частіше люди пенсійного віку успадковують європейські традиції, які присвячують час освоювання нових навичок, умінь. Хобі - справжній порятунок від нудьги та туги, захоплення, яке має всі шанси стати справою життя, можливість знайти нових друзів і навіть нове кохання.

У нашому будинку для престарілих наші постояльці мають багато хобі - малювання, вишивання, тренування пам'яті, шахи, ліпка - дивитись розділ новини пансіонату "Бабусин Дім"

 

Будинок престарілих "Бабусін Дім" - приватний пансіонат у Львові для людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, одинокої старечі, для людей які потребують догляду та цілодобової підтримки

+380972421822    

 

Улюблене заняття позитивно впливає на фізичний, психологічний стан пенсіонерів:

✅ відволікає від стресів;
✅ відкриває друге дихання;
✅ пробуджує інтерес до життя, дає приплив сил, енергії;
✅ розширює знання про навколишній світ;
✅ підвищує впевненість у собі;
✅ розкриває творчий потенціал, приховані здібності;
✅ допомагає відірватися від проблем зі здоров'ям.

На пошук ідеального заняття може знадобитися час, можливо, навіть допомога родичів, найближчого оточення, до порад якого варто прислухатися.

ЩО ВИБРАТИ ПЕНСІОНЕРУ

Організація дозвілля має бути індивідуальною, вибір має ґрунтуватися на талантах, схильностях, побажаннях пенсіонера. Хтось все життя мріяв зайнятися садівництвом, для когось нездійсненою мрією була рибалка чи подорожі. Але є універсальніші захоплення, доступні кожному.

Бібліотека
Читання книг позитивно впливає на духовний рівень людини, її культуру, інтелектуальний розвиток. Навіть людина навчена досвідом зможе пізнати щось нове, почерпнути життєвий досвід, перейнявшись переживаннями літературних героїв. Лікарі переконливо рекомендують включити прочитання книг до списку щоденних завдань для профілактики старечого недоумства, інших хвороб.
Слід зазначити, що це хобі вимагає великих капітальних вкладень. Можна обмежитись громадськими бібліотеками або купити електронну книгу, самостійно поповнюючи її новими літературними творами. Долучитися до літератури можна навіть з поганим зором, достатньо звантажити книгу, що сподобалася, в аудіо форматі. Здоровий дух у здоровому тілі

Спорт у будь-якому віці - це правильний крок, який додасть впевненості в собі, подарує бадьорість духу, допоможе дати відсіч багатьом хворобам. Необов'язково бігати кроси або долати марафони, досить регулярних нескладних занять, які будуть приносити позитивні емоції, будуть доступні фізично. Найбільш доступне заняття - піші прогулянки на свіжому повітрі, особливо в лісі або поблизу водойми. Все, що вам знадобиться, зручне взуття, вільний час та гарна компанія. Поступово можна збільшувати навантаження, збільшувати дистанцію, додавати до пішої прогулянки скандинавську ходьбу або з часом освоїти туристичні походи. Скандинавська ходьба має високий попит серед людей пенсійного віку в усьому світі, поступово модні тенденції знаходять свій відгук і в наших широтах. Сьогодні зустріти літню людину зі спеціальними ціпками можна практично у будь-якому парку великого  міста.

Популярне і не менш цікаве заняття – танці. Ритмічні танцювальні рухи надають оздоровчий вплив на організм пенсіонера:
покращується самопочуття;
підвищується м'язова сила, витривалість;
нормалізується серцевий ритм, дихання;
з'являється відчуття ритму;
ви заново вчитеся керувати своїм тілом.

 

Чекаємо у нашому пансіонаті для пенсіонерів - нам є чим Вас розважити та заняйти