Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Пансіонат для літніх людей після інсульту

Пансіонат для людей похилого віку після інсульту у Львові «Бабусін Дім» має все необхідне для організації якісного догляду за постінсультними хворими. Досвідчений персонал, цілодобовий контроль, сучасне обладнання, здорове збалансоване харчування, а також виконання всіх заходів у рамках програми реабілітації сприяють якнайшвидшому одужанню.

Пансіонат для літніх людей після інсульту у Львові
Інсульт – гострий апоплексичний удар, який призводить до порушення роботи та пошкодження тканин головного мозку. Наслідком інсульту є низка важких неврологічних порушень – частковий чи повний параліч, дефекти мови, втрата зору, слуху, втрата довгострокової чи короткочасної пам'яті.

Правильна реабілітація літніх людей після інсульту – запорука успішного відновлення. Чим раніше будуть розпочаті реабілітаційні заходи, тим швидше будуть досягнуті результати й вища ймовірність повернення хворого до повноцінного життя. Тому дуже важливо забезпечити близькій людині, яка перенесла інсульт, належний догляд, організувати відновлення в комфортних психологічних умовах.

Чому реабілітація після інсульту в пансіонаті краща за відновлення в домашніх умовах

Чи вдасться подолати хворобу та подолати її тяжкі наслідки? Ці питання хвилюють усіх, чиї близькі перенесли інсульт. Сім'ям доводиться вирішувати цілий ряд невідкладних завдань: облаштовувати кімнату хворого, набувати необхідного обладнання, опановувати навички догляду за хворими з функціональними порушеннями, знаходити час для виконання необхідних заходів. Впоратися з таким навантаженням надзвичайно важко, до того ж всі зусилля можуть не принести бажаного результату. У родичів хворого часто бракує спеціальних знань та вмінь, які потрібні для успішної реабілітації людей похилого віку після інсульту.

Реабілітація після інсульту в пансіонаті дозволяє організувати догляд на професійному рівні та забезпечить досягнення цілої низки важливих цілей:

Попередження розвитку ускладнень – пролежнів, контрактур, застійної пневмонії, набряків рук та ніг, дисфункцій сечового міхура та кишечника.
Ретельний контроль за фізичними показниками. Особливо важливо стежити за верхньою межею артеріального тиску, щоб своєчасно вжити заходів у разі небезпечного підвищення.
Правильне харчування, засноване на принципах дієти при гіпертонічній хворобі та атеросклерозі.
Систематичність, безперервність та послідовність усіх оздоровчих та відновлювальних заходів.
Двигуна та мовна реабілітація. Заняття фізкультурою, масаж, постійний вербальний контакт із хворим сприяють прогресу.
Створення позитивного настрою. Депресію, апатію, негативізм, тривожність відносять до факторів, які негативно впливають на ефективність реабілітації. Тому важливо професійно допомогти хворому у подоланні емоційних розладів.

Базовий принцип реабілітації після інсульту – найбільш ранній початок відновлювальних заходів. Зателефонувати нам можна за телефоном +380661832331   – з 9 ранку до 19 вечора або залишити онлайн заявку в будь-який час доби.

Пансіонат зі спеціалізацією на відновлення після інсульту

Пансіонат для відновлення після інсульту "Бабусін Дім" - приватний профільний заклад, розташовані в екологічно чистому районі Львівщини. До переваг розміщення в наших реабілітаційних центрах належать:
➡ Упорядковані номери. Якщо ви шукаєте пансіонат для хворих після інсульту, ми запропонуємо кімнати, обладнані спеціально для хворих з порушеннями рухового апарату. У пансіонаті є функціональні ліжка з протипролежневими матрацами, ходунки, переносні туалети, засоби гігієни.
➡ Цілодобове спостереження. За станом пацієнтів постійно стежать особиста доглядальниця та чергова медсестра.
➡ Чистота та гігієна. Регулярні вологі прибирання, провітрювання приміщень, допомога у виконанні щоденних гігієнічних процедур, миття голови, прийняття душу, регулярна зміна постільної білизни і ліжка.
➡ Організоване дозвілля з урахуванням фізичного стану. Живе спілкування, спільний перегляд фільмів, читання книг вголос, прогулянки на свіжому повітрі, цікаві програми аніматорів покращують настрій та надають сили.
➡ Дотримання медичних розпоряджень. Гарантуємо коректне виконання запропонованих лікарем процедур, своєчасний прийом лікарських засобів.
Будинок для пенсіонерів після інсульту допоможе відновити втрачені навички, попередити рецидив захворювання та провести соціалізацію хворого.

Будинок для пенсіонерів після інсульту допоможе відновити втрачені навички, попередити рецидив захворювання та провести соціалізацію хворого.

Яка тривалість реабілітації після інсульту?

Інсульт – одна з основних причин втрати працездатності через рухові, мовні та когнітивні порушення. Час після інсульту поділяється на такі періоди:
✔ Гострий. Триває перші 3-4 тижні після нападу.
✔ Ранній відновлювальний. Охоплює термін у перші 6 місяців.
✔ Пізній відновлювальний. Триває від 1 місяця до 1 року.
✔ Віддалений – після 1 року.
Згідно з дослідженнями, через 1 рік після інсульту 50% пацієнтів ще не здатні до самообслуговування та потребують сторонньої допомоги.

Ми допоможемо хворим після інсульту на будь-якому терміні реабілітації. Забезпечимо грамотний професійний догляд та приємне проведення часу в комфортній обстановці.

Як розраховується вартість проживання в пансіонаті для людей похилого віку після інсульту?

Ціна проживання в приватному будинку для літніх людей залежить від того, чи збереглися у пацієнта здатність пересуватися самостійно, навички самообслуговування. Також на вартість розміщення впливає кількість місць у кімнаті та програма реабілітаційних заходів.