Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Пансіонати для літніх людей після інфаркту

Догляд за людьми з інфарктом Пансіонати для літніх людей після інфаркту у Львові та Львівській області — це ефективний комплекс заходів, які покращують стан хворого, забезпечують його фізичне, соціальне та ментальне здоров'я.

Інфаркт міокарда – захворювання серця, викликане гострим порушенням його кровопостачання, причиною якого є вогнище некрозу у серцевому м'язі. Процес відновлення після інфаркту є складним та тривалим. Навіть найсучасніші методи кардіохірургії не дозволяють досягти миттєвого одужання. Перед самим пацієнтом і перед його родичами стоїть завдання організувати реабілітацію після інфаркту максимально ефективно та якісно.
Пансіонати зі спеціалізацією на відновлення після інфаркту:

Наслідки інфаркту та особливості постінфарктного стану
Кожен, хто переніс інфаркт, бажає якнайшвидше відновити працездатність і рухову активність. Однак поспішати не варто. Адже постінфарктний стан має великий ризик повторного інфаркту, навіть якщо пацієнти після виписки зі стаціонару не пред'являють жодних скарг.

Основними чинниками високого ризику постінфарктному стані є:

- повторні напади стенокардії;
- лівошлуночкова недостатність;
- непрохідність коронарної артерії;
- вік пацієнта понад 70 років;
- наявність таких супутніх захворювань, як цукровий діабет, атеросклероз, артеріальна гіпертонія;
- шкідливі звички та ожиріння.

Санаторний етап реабілітації у всьому світі визнано важливою умовою для повноцінного відновлення після інфаркту.

Персонал пансіонатів «Бабусін Дім» забезпечить якісний догляд за людьми похилого віку, запропонує дієві реабілітаційні програми, що включають заняття оздоровчою фізкультурою, психологічну підтримку.
Приймаємо пацієнтів на будь-якому етапі реабілітації. Можливе розміщення одразу після виписки зі стаціонару. Дізнатися подробиці про умови проживання в наших пансіонатах можна зателефонувавши нам за телефоном +38(096) 6436445 . Дзвінки приймаються у робочий час із 9-00 до 21-00. Також ви можете залишити запит онлайн на сайті, і ми передзвонимо у зручний для вас час.

Пансіонати «Бабусін Ді» у Львові: найкращі умови для реабілітації після інфаркту

Під час реабілітації оптимальним варіантом буде поєднувати лікування з відпочинком та спілкуванням. У пансіонаті «Бабусін Дім» людям у літньому та похилому віці, які перенесли інфаркт міокарда, пропонується:
- Цілодобове сестринське спостереження. Чергова медсестра щодня проводить моніторинг роботи серцево-судинної системи, контролює показники тиску, рівня цукру та холестерину в крові, своєчасно виконує процедури та проводить медикаментозне лікування згідно з приписами лікаря.
- Комфортабельні номери обладнані всім необхідним для реабілітації пацієнтів у будь-якому стані. Лежачим хворим надаються функціональні ліжка з підйомними механізмами та протипролежневими матрацами. У кожній кімнаті – телевізор, інтернет, системи кондиціювання та протипожежної безпеки.
- Фізичні навантаження з урахуванням факторів ризику та поведінкових особливостей пацієнта, його особистих переваг.
природа. Реабілітація після інфаркту у Львівській області з можливістю прогулянок на свіжому повітрі сприятливо діє на організм, стимулює компенсацію порушених функцій. Пансіонат розташований в зеленому районі, на території є прогулянкові алеї, тінисті дерева.
- Дієтичне харчування. У меню – здорові поживні страви, багаті на вітаміни та мікроелементи. Енергетична цінність раціону відповідає енерговитрат. Виключається гостра, солона та копчена їжа.
- Формування правильного режиму дня та способу життя.  Повноцінний відпочинок та сон, відмова від алкоголю та куріння є найважливішими умовами успішної реабілітації.
- Цікаве та змістовне дозвілля. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб створити у постояльців гарний настрій, спонукати їхню цікавість до життя та навколишнього світу. Регулярно проводяться заняття із соціальним педагогом, майстер-класи, програми аніматорів, приурочені до свят.

У будинку для престарілих та інвалідів  «Бабусін Дім» реабілітацію після інфаркту міокарда у Львові та області буде проведено на високому професійному рівні. Ми допоможемо відновити здоров'я близької вам людини та зберегти досягнуті результати реабілітації.