Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Чому сльозяться очі

Це може бути ознакою різних емоцій, таких як сум, щастя, стрес, втома або подразнення. Сльози - це природний механізм, який допомагає зволожувати й очищувати очі, іноді вони можуть бути реакцією на якісь зовнішні подразники, наприклад дим або пил.

Якщо сльозяться очі та супроводжуються іншими симптомами, такими як свербіж, печіння або змутнення зору, то можливо, що це показник якоїсь хвороби. Наприклад, це може бути алергічна реакція, інфекція або запалення очей. У такому випадку, краще звернутися до офтальмолога для проведення обстеження і лікування.

Якщо ж сльозяться очі без інших симптомів, то можна спробувати деякі заходи для зменшення цього явища, наприклад, застосувати теплі компреси на очі, уникати контакту з подразниками, такими як дим або пил, або забрати контактні лінзи, якщо вони використовуються. Також корисно дотримуватися здорового способу життя, включаючи регулярну фізичну активність та здорове харчування.

Сльозяться очі у літніх людей - це може бути пов'язане зі змінами, що відбуваються в організмі під час старіння.

Наприклад, зменшення кількості продукції сльози може призвести до сухості очей і сльозотечі. Крім того, погіршення структури та функцій очей, таких як склероз, катаракта, глаукома, дегенерація сітківки та інші захворювання можуть вплинути на здатність очей до вироблення та збереження сльози.

Також, старший вік може бути пов'язаний зі збільшенням частоти виникнення хвороб, які можуть викликати сльозотечу, наприклад, алергії, інфекції та запалення очей.

Якщо сльозяться очі у літніх людей, важливо звернутися до лікаря-офтальмолога для проведення діагностики та лікування. У більшості випадків лікар може рекомендувати використання зволожуючих крапель для очей або інших лікарських засобів для полегшення симптомів

Для профілактики рекомендується регулярне обстеження очей та дотримання здорового способу життя!

Наш пансіонат для літніх людей у Львові приймає хворих з катаратою, глаукомою та іншими хворобами зору