Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Відпочинок у пансіонаті - для здоров'я тіла та підтримки розумового здоров'я літніх людей

Якщо у вашого літнього родича виникли вікові проблеми з пам'яттю та увагою, а тим більше якщо йому поставлений діагноз «хвороба Альцгеймера», рекомендуємо звернутися за допомогою до пансіонату або реабілітаційного центру, де йому забезпечать повний догляд та лікування, включаючи фізіотерапію та заняття з психологом з відновлення когнітивних функцій.

Навіть якщо зниження розумової діяльності не є наслідком серйозного захворювання, літня людина з провалами в пам'яті наражає на небезпеку себе і домочадців. Забута включена праска або плита можуть стати причиною пожежі, а прогресуючі порушення в роботі мозку негативно позначаться як життя аж до депресії. У нашому пансіонаті створено всі умови для повноцінного активного життя людей похилого віку.

Тут на них чекає комфортне проживання в домашній обстановці, збалансоване харчування, прогулянки та лікувальна гімнастика на свіжому повітрі, організоване дозвілля та компанія ровесників, завдяки яким пенсіонери не відчуватимуть самотності та не втратить здатності до соціалізації.

Персонал у будинку для престарілих складається з досвідчених фахівців, які мають навички догляду за літніми людьми. Постояльцям гарантовано поважне ставлення, медичне обслуговування та догляд 24 години на добу, постійний зв'язок із рідними. Всі ці умови благотворно позначаться на фізичному та розумовому здоров'ї людей похилого віку, створять сприятливий емоційний фон для успішного лікування та реабілітації.