Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Догляд за літніми із захворюваннями нервової системи

Догляд за літніми із захворюваннями нервової системиВнаслідок проблем з ЦНС виникають різноманітні аутоімунні захворювання, що зачіпають нервову систему. У літніх людей з віком відбувається порушення нейронних зв'язків, що позначається на пам'яті та розумовій активності. Мозок, який керує всіма функціями організму, за наявності різних відхилень стикається з проблемами, що зачіпають усі системи. Саме тому тяжкохворі люди похилого віку із захворюваннями нервової системи потребують особливого догляду та щоденної підтримки, а надання допомоги вдома є непосильним завданням.

На жаль, часто родичі та близькі не звертають уваги на перші ознаки захворювання нервової системи у престарілого. У літньої людини можуть проявитися нервозність, дратівливість, а також занурення в себе й уникнення спілкування з людьми. Важливість своєчасної діагностики захворювань нервової системи у людей похилого віку важко переоцінити. Для запобігання погіршення загального стану здоров'я і прогресування хвороби потрібна комплексна реабілітація.

Приватний будинок престарілих у Львові пропонує оформити людину похилого віку з захворюванням нервової системи для професійного догляду та швидшого відновлення.

Серед поширених захворювань центральної нервової системи можна виділити хворобу Паркінсона, Альцгеймера, радикуліт, менінгіт, розсіяний склероз, невралгія, неврит та інші. Більшість цих старечих дегенеративних хвороб нервової системи не піддаються повному лікуванню. Проте можливо уповільнити процес деградації та запобігти негативним наслідкам.

У пансіонаті для людей похилого віку «Бабусин дім» у Львові проводять низку заходів, спрямованих на збереження самостійності хворих літніх людей, підтримання їхньої активності, а також на розвиток пам'яті та мислення. Основні цілі догляду за престарілими в пансіонаті при захворюваннях нервової системи – відновлення при заварюваннях ЦНС і підтримання незалежності літньої людини в задоволенні її фізичних і психологічних потреб.

Найчастіші причини хвороб нервової системи у людей похилого віку: фізичні ушкодження, порушення обміну речовин, вроджені дефекти, інфекційні захворювання та кисневе голодування, стреси та алкоголізм, онкозахворювання, захворювання судинної системи.

Імовірність розвитку хвороб нервової системи у літніх людей збільшується з віком. Організм старих людей легко піддається деградації, що призводить до зниження його стійкості до стресів.

Характерні ознаки захворювань нервової системи у старих людей включають:

  • - ослаблення м'язів та погіршення пам'яті;
  • - підвищену стомлюваність, сонливість і нічне безсоння;
  • - порушення координації рухів, запаморочення та нечітке мовлення;
  • - зміни настрою, нервозність;
  • - тремтіння (тремор).

У нашому пансіонаті для людей похилого віку у Львові фахівці надають щоденну всебічну допомогу та догляд за літнім людьми з хворобою нервової системи, цілодобово стежачи за їхнім здоров'ям. Пацієнти регулярно беруть участь у заняттях із психологом, неврологом і геріатром, спрямованих на поліпшення дрібної моторики, мислення і пам'яті. У нашому домі престарілих постійно проживають люди похилого віку з різноманітними захворюваннями. Ми створюємо оптимальні умови для кожного з них, сприяємо уповільненню розвитку хвороб і запобігаємо їхнім негативним наслідкам. Неврологічні порушення  у старих людей часто є причиною інвалідності, але це не привід впадати у відчай. Звертайтеся до професіоналів – подаруйте своїм родичам щасливу та незалежну старість.