Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Догляд за літніми з катарактою

Догляд за літніми з катарактою у ЛьвовіКатаракта являє собою досить неприємне захворювання очей, за якого кришталик частково або повністю мутніє. Ця проблема не обмежена віком, але найчастіше стикаються з нею люди старшого віку. У більш ніж 90% випадків катаракта пов'язана з природним процесом старіння. Люди похилого віку мають високий ризик розвитку катаракти, навіть якщо вони не відчували проблем із зором у молодості. У молодому і середньому віці кришталик ока володіє пружністю, прозорістю і здатністю пропускати світло, а також змінювати форму під час зміни фокусу на ближні або дальні об'єкти.

Єдиним ефективним способом лікування катаракти є хірургічне втручання, особливо в разі розвиненої форми хвороби та неефективності медикаментозного лікування.

Після операції катаракти літні пацієнти можуть по-різному переносити процес відновлення, але в них є загальні кроки реабілітації:

  1. Корекція режиму харчування: Раціон залишається колишнім, але виключається вживання алкоголю. Додатково рекомендується приймати мікроелементи, вітаміни та мінерали (можна у вигляді таблеток).
  2. Обмежити контакт очей з водою протягом місяця: Важливо уникати контакту оперованої ділянки з водою протягом першого місяця після операції.
  3. Умивання кип'яченою водою: Перші кілька днів після операції рекомендується вмиватися тільки кип'яченою водою.
  4. Сон на стороні, протилежній оперованому оку: Пацієнтам рекомендується спати на стороні, протилежній оперованому оку.

Дотримуючись цих рекомендацій, престарілі люди після операції катаракти зможуть максимально ефективно перенести період відновлення.

Реабілітація після операції катаракти в приватному пансіонаті "Бабусин дім" у Львові

У перші дні після операції катаракти необхідно ретельно стежити за станом здоров'я літньої людини. Однак, якщо вона залишається на самоті або родичі зайняті на роботі, постає питання - як допомогти відновитися старій людині після операції катаракти. У таких ситуаціях найкраще знайти хороший приватний будинок для літніх людей у Львові.

Пансіонат "Бабусин дім" - якісний догляд за доступною ціною!

Ми пропонуємо комфортабельні кімнати, різноманітні розважальні заходи та найкращий реабілітаційний догляд після операції катаракти для літніх людей. Ми усвідомлюємо, що успішність операції залежить від якості реабілітації. Процес відновлення старих людей після операції катаракти включає в себе прийом підтримувальних медикаментів, проведення гімнастики для очей, а також корекцію режиму харчування. Реабілітація в пансіонаті для людей похилого віку у Львові після операції із заміни кришталика ока при катаракті може займати до трьох місяців, і важливо дотримуватися рекомендацій у цей період. Наші співробітники пильнують про виконання рекомендацій, що сприяє максимально швидкому відновленню зору.

Багатьох цікавить, чому варто вибрати платний будинок престарілих. Коли йдеться про реабілітацію після операції катаракти, у нас є значна перевага перед державними установами. У нашому приватному будинку для людей похилого є все необхідне медичне обладнання та досвідчені медпрацівники.

"Бабусин дім" у Львові завжди радий новим відвідувачам, де ми прагнемо допомогти пенсіонерам відчути себе щасливішими та здоровішими!