Приватний будинок для престарілих

 

 

 

Догляд за душевнохворими

Догляд за душевнохворими ЛьвівЛюди похилого віку часто стикаються з психоневрологічними захворюваннями, і в таких випадках на рідних лягає відповідальність за догляд за ними. Однак, спільне життя з такими людьми похилого віку може бути важким через постійну потребу в допомозі та підтримці, а також через непередбачувані дії. У зв'язку з цим родичі часто стикаються з питанням: як допомогти літньому з проблемами психіки?

Один із найкращих варіантів для людей похилого віку з психічними розладами - знайти хороший будинок престарілих. Однією з таких установ є приватний пансіонат для літніх людей у Львові "Бабусін дім". Наш пансіонат для душевнохворих людей похилого віку готовий надати допомогу в догляді та реабілітації літніх людей з подібними захворюваннями. Ми забезпечуємо комфортне проживання в будинку для престарілих, організовуємо правильне харчування, постійно контролюємо стан пацієнтів, що допомагає уповільнити прогресування захворювання і позитивно впливати на їхнє загальне благополуччя.

Пансіонат для психічно хворих у Львові надає широкий спектр послуг, включно з:

 • - Проживання в затишних номерах із необхідними зручностями.
 • - Повний догляд, включно з гігієнічними процедурами та прийомом їжі.
 • - Різноманітне і повноцінне харчування, що відповідає потребам літніх людей.
 • - Щоденні прогулянки.
 • - Контроль за прийомом ліків.
 • - Психологічна підтримка.
 • - Організація дозвілля і можливість спілкування з іншими постояльцями.

Вартість проживання в приватному пансіонаті для літніх людей із психічними захворюваннями

Ціна проживання в будинку для душевнохворих "Бабусин дім" у Львові визначається різними параметрами, з огляду на такі чинники:

 • - Категорія кімнати, де проживає пенсіонер.
 • - Тривалість перебування в закладі.
 • - Ступінь самостійності літньої людини.
 • - Фізичний і психологічний стан старої людини.

Незалежно від поточного стану літньої людини з психічними розладами, наші послуги доступні для кожної сім'ї з помірним рівнем доходу. За розумної вартості будинку для престарілих співробітники нашої установи забезпечують високоякісний догляд за літніми людьми, які зіткнулися з різними психічними відхиленнями. Висококваліфікований персонал допомагає пенсіонерам швидше відновитися і запобігти подальшому розвитку захворювання.

Люди похилого віку з психічними відхиленнями часто не можуть самостійно впоратися з багатьма задачами в побуті й потребують постійної допомоги та підтримки. Їм потрібен якісний догляд цілодобово, щоб уникнути ушкоджень собі та оточуючим. У разі відсутності належного спостереження, хвороба може тільки посилитися.

Якщо ваш родич зіткнувся з труднощами, пов'язаними з порушенням психіки, оформіть його перебування в приватному пансіонаті для душевнохворих пенсіонерів "Бабусин дім". Тут йому нададуть усю необхідну допомогу і підтримку, даючи змогу відчути себе знову повноцінним членом суспільства.